in

Filmlerdeki Ünlüleri Kimler Seslendiriyor. İşte O Başarılı Sesler ve Dublaj Performansları.

Türkçe dublajla yayınlanan yabancı filmleri seslendirenleri merak etmişizdir. Bazı seslere farklı bir çok filmden aşinayız. İlginç olan bu seslerin tanıdık olması bize filmin kalitesi ve sıcaklığını hissettirir. Bu duyguyu bir çok insan yaşamıştır.

Genelde yabancı filmlerin seslendirildiğini düşünürüz fakat yerli filmlerin seslendirmesinde de dublör kullanılmaktadır. Örneğin; Polat Alemdar.

Uğur TAŞDEMİR , bir çok ünlüyü seslendiren isimlerin güzel bir videosunu hazırlamış. İlginizi çekeceğinden eminiz. İzleyin.

İŞTE O SESLER VE YÜZLERİ / DUBLAJ PERFORMANSLARI / Behind The Voices

Mert Fırat,Meltem Cumbul,Betül Arım,Yekta Kopan ve çok değerli seslendirme sanatçıları./SESLENDİRME SANATÇILARININ ÇALIŞIRKEN NASIL GÖRÜNDÜKLERİ.İŞTE O SESLER Videoları kaçırmamak için ABONE OLUN ► https://goo.gl/22JxZb Beni sosyal medyadan da takip edebilirsiniz: Facebook ► https://www.facebook.com/aykutugurtas… Instagram ► https://www.instagram.com/ugur_tasdemir/ Twitter ► https://twitter.com/ugur_tasdemir İşte O Ses; Seslerini çok iyi bildiğiniz ama yüzlerini bilmediğiniz seslendirme sanatçıları ile gerçekleştirdiğim röportaj ve sohbet programıdır.

Polat Alemdar
Ewan McGregor
Alfie Allen
Jay Baruchel
Montse Ribe
Artie
Ronnan Summers
Chris Sullivan
Ethan Suplee
Kate Winslet
Renee Zellweger
Keira Knightley
Lindsay Lohan
Natalie Portman
Madonna
Sarah Michelle Gellar
Kirby Bliss Blanton
Angela Featherstone
Uma Thurman
Lauren Holly
Diane Lane
Thalia
Keira
Naomi Watts
Kate Winslet
Kate Beckinsale
Jim Carrey
Elijah Wood
Chris O’Donnell
Mat Damon
Toby Maguire

Puan ver

blank

Soğuk Kış Günlerinde İçimizi Isıtacak Sıcacık 8 Çorba Tarifi!

blank

Antarktika’da Bir Hafta Geçirmek!