in

Geleceğin Messi’si 5 Yaşında ki Arat ve Orkun Işıtmak’ın Kapışması.

5 yaşında ki İranlı Arat’ı herkes babası tarafından 1.5 yıl önce açılan sosyal medya hesabında yapılan paylaşımlarla tanıdı. Büyük bir yetenek. Yaşıtlarına göre en zor spor hareketlerini çok kolay bir şekilde yapabiliyor. Arat’ın instagram hesabını 2.5 milyon hayranı takip ediyor. Bir çok spor alanında başarılı olmasına rağmen o futbolu seçti. Geleceğin Messi’si gözüyle bakılan Arat dünyanın en iyi futbolcusu olmak istiyor.

5 YAŞINDA DÜNYANIN EN KASLI ÇOCUĞUYLA KAPIŞTIM

Arkadaşlar şakası yok elemanın benden fazla kası var. Yanında üstümü çıkarmaya utandım. 6-pack filan değil, baklava tepsisi mübarek. Arat’ı da buradan takip edebilirsiniz!: https://www.instagram.com/arat.gym http://www.youtube.com/channel/UC9leZ4lbE9AUaomUQJbpubA Video hoşunuza gittiyse “beğenmeyi” unutmayın! Yeni videoları kaçırmamak için https://www.youtube.com/subscription_center?add_user=thepersica tıklayarak abone olabilirsiniz! 3.5TL Dürüm Döner vs. 55TL Döner : https://youtu.be/ynR-hWBxkbg Manken Kız İstemek!: https://youtu.be/FIYzkOFJAr0 Sidik Yarışı ft.

https://www.youtube.com/watch?v=WLK3auhler0

Youtuber Orkun Işıtmak Arat’la kapışmış. Keşke kapışmasaydı. 5 yaşında ki Arat Orkun’u resmen ezip geçmiş. Orkun Işıtmak’tan güzel bir paylaşım.

Orkun Işıtmak 48 Saatini Havaalimanında Geçirmek İçin Bilerek Uçağını Kaçırdı.

Puan ver

parayı hayatımıza nasıl çekeriz

Herkes Bu Sorunun Cevabını Arıyor! Parayı Kendime Nasıl Çekerim?

dunyanin-en-yetenekli-soforleri

Dünyanın En Yetenekli Şoförleri.