in

Gençlerin En Azından Bir Dönem Yaşaması Gereken 16 Şehir

Gençlerin en azından bir dönem yaşaması gereken 16 şehir. Gezmek insanın ufkunu genişletir ama bir dönem yaşamak neler katar o insana.. Herkes bir dönem bir yerlerde yaşabilecek maddi olanağa sahip olmayabilir ama biz istedikten sonra onun da yolunun bulunabileceğine inanıyoruz. Hayır gençler ilerde havası da olur “işte ben New York’tayken” diye başlarsınız söze…

Buradaki kasıt bu yerlerden birinde bir dönem hayat kurmak gerektiği yönünde muhtemelen… Hem dilini geliştirirsin hem de ufkunu.. Sonra hayat daha bir anlamlı, daha bir yaşamaya değer bir yer olmaya başlar…

Twitter!da görmen lazım bizler için nerelerde yaşayabiliriz sorusuna cevap olarak; Gençlerin En Azından Bir Dönem Yaşaması Gereken 16 Şehir başlığıyla bir port paylaşmış. Bakalım sizin tercihiniz neresi olacak.

Bu arada üniversitede okuyanlara erasmusu öneririz. Hem öğrencisin hem de yurt dışını deneyimliyorsun. Süper fikir 😉

Ya da bir liste yapın, en çok görmek istediğinizi başa yazın sırasıyla gitmeye çalışın.. Bu sizin idealiniz olsun, motivasyonunuz olsun… Hayattaki hedeflerinizden biri bu olsun!

Ayrıca bu şehirlerden biri Singapur da olmalıydı. Farklı bir kültür… Neyse siz bunları bir gezin de Singapur’a da gidersiniz..

Önemli Not: Singapur’un şehir-ülke olduğu için başka şehir bulunmamaktadır….

Puanla

0 puan
Oyla Downvote

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0

Yorumlar

0 Yorumlar

Filmler Konusunda Ne Kadar İyisiniz?

Nil Karaibrahimgil’in Teknesinde Korkunç Olay!