in

KomikKomik AşkAşk

Güldür Güldür Show En Komik Seyirci Sohbetleri 2.

Güldür Güldür Show En Komik Seyirci Sohbetleri 1.

Ali Sunal’ın sunduğu eğlenceli program Güldür Güldür Show, birbirinden renkli ve eğlenceli skeçleriyle herkesi kahkahalara boğuyor. En Komik Seyirci Sohbetleri.

Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği, “Güldür Güldür Show”’un her hafta yayınladığı ve kendi mizah anlayışları ile ortaya koyduğu oyunlar izleyenleri kahkahalara boğduğu gibi seyircilerle yapılan sohbetler de gülme krizine yol açıyor. Güldür Güldür Show seyircilerle birebir etkileşim halinde olan bir porogram. Oyunlar başlamadan önce seyircilere oyunun konusu ile ilgili yaşanmış hikayeler soruluyor. Seyircilerden söz alanların anlattıkları hikayeler en az güldür güldür show kadar komik anların yaşanmasına yol açıyor. Ali Sunal’ın anlatılan hikayelerle ilgili yakaladığı detaylarla ilgili esprili sorular sorması ve aldığı cevaplar keyifli anlar yaşanmasına yol açıyor. Güldür Güldür Show en komik seyirci sohbetleri sizi kahkahaya boğacak türden.

Güldür Güldür Show | En Komik Seyirci Sohbetleri

Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği, yönetmenliğini Meltem Bozoflu’nun yaptığı “Güldür Güldür Show” her hafta, günlük hayatın içinden aileden aşka, şöhretten teknolojiye, futboldan arkadaşlığa kadar birçok konuyu kendi mizah anlayışları ve yeni yaklaşımlar ile tekrar ortaya koymakta.

https://www.youtube.com/watch?v=mwdnLp1I0no&t=28s

Gülersen Kaybedersin Yarışmasında Ali Sunal

Puan ver

blank

Burçların Tarihleri Değişti! Yeni Burcunuz Ne? Gelin Öğrenelim!

sanal-yaşam

Sanal Gerçeklik İle Neler Yapılabilir?