in

Güldür Güldür Show Naime Karakterinin En Komik Sahneleri.

Güldür Güldür Show Naime Karakterinin En Komik Sahneleri.

Güldür güldür show programının en komik karakterlerinden biri şüphesiz Naime. Naime karakterini Güldür Güldür Show’a yeni katılan Ecem ERKEK canlandırıyor. Naime erkek arkadaşı olmayan, beğendiği erkekleri sahiplenmek için yaptığı psikopatik davranışlarıyla korkutan, bu sebeple şansı olmayan bir karakter. Özellikle bu karakteri ile izleyicilerin dikkatine çeken Naime, canlandırdığı farklı tiplemeler ile de izleyenleri kahkahalara boğuyor.

Güldür Güldür Show – Naime En Komik Sahneler

Güldür Güldür Show 17 Eylül’de Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatro’sunda! Biletler: http://bit.ly/2xeNPqk Ali Sunal’ın sunumuyla eğlencenin vazgeçilmez adresi Güldür Güldür Show, birbirinden renkli ve eğlenceli skeçleriyle yine herkesi kahkahaya boğacak. Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği, “Güldür Güldür Show” her hafta, günlük hayatın içinden aileden aşka, şöhretten teknolojiye, futboldan arkadaşlığa kadar birçok konuyu kendi mizah anlayışları ve yeni yaklaşımlar ile tekrar ortaya koymakta.

https://www.youtube.com/watch?v=6vdU7vo1D1s

Naime karakteri Güldür Güldür Show’un en sevilen karakterlerinden biri. Güldür Güldür ekibi bu durumun farkında olduğundan Naime karakterinin en komik sahnelerini bir kolaj haline getirmiş. Gülmek insanların mutluluğunu ve moralini artırır. Mutlaka izleyin, Naime karakterinin videosu size iyi gelecek.

Ecem ERKEK Kimdir?

25 Haziran 1989 yılında Ankara’da dünyaya gelen Ecem ERKEK’in memleketi Sivas.

Annesinin kuzusu ,babasının mıncırığı,ablasının ecoş’u ❤️#tbt

1,295 Likes, 10 Comments – Ecem Erkek (@ecem.erkek) on Instagram: “Annesinin kuzusu ,babasının mıncırığı,ablasının ecoş’u ❤️#tbt”

Ecem ERKEK’in çocukluğu

Güldür Güldür Show’da “Naime” karakterini canlandıran Ecem ERKEK 2006 yılında Ankara Ömer Seyfettin Lisesinden mezun olduktan sonra 2007-2008 yılları arasında, Mamak Belediyesi Konservatuvarında tiyatro eğitimini tamamladı.

Hadi kayfe icek

428 Likes, 8 Comments – Ecem Erkek (@ecem.erkek) on Instagram: “Hadi kayfe icek”

Ankara Üniversitesi Dil Tarih ve Coğrafya Fakültesi

Ecem Erkek sırasıyla Hacettepe Üniversitesi Türkçe Topluluğunda diksiyon eğitimi aldı. 2009 yılında, Ankara Sanat Tiyatrosunda kursiyerlik yaptı. 2010 yılında Ankara Üniversitesi Dil Tarih ve Coğrafya Fakültesi, Tiyatro Ana Sanat Dalı Bölümünü kazanarak eğitim hayatına devam etti.

Instagram post by Ecem Erkek * Aug 3, 2013 at 10:08am UTC

333 Likes, 2 Comments – Ecem Erkek (@ecem.erkek) on Instagram

Kendisi gibi tiyatrocu Yüce Armağan ile evlidir.

Tiyatro oyunlarında sahne almıştır. İlk olarak Star TV’de yayınlanan Hayat Sırları adlı dizide “Şirin” isimli karakterle televizyon hayatına başlamıştır. Hayat Sırları dizisinde Ekin Koç, Hazar Ergüçlü Ahmet Mümtaz Taylan ve Devrim Yakut gibi başarılı oyuncular ile birlikte rol aldı.

Şu fotoğraf setimin ilk gününe ait…İlk sahnem Hazar’laydı..Çok heyecanlıydım ..Sonra Hazar bütün heyecanımı aldı ,sardı sarmaladı beni ..aha bu ilk bölümden son bölüme kadar …teşekkürler @hazarerguclu ?İlk işim olması sebebiyle #hayatsırları benim için hep özel kalacak…Beni, herşeyle herkesle yeni tanıştığım bu yolda yalnız bırakmayan herkese çok teşekkür ederim ..Ama ilk olarak bana güvendiği ve Şirin’i bana teslim ettiği için @guloguz_ ‘a ,bana sabırlarını esirgemeyen canım yönetmenlerim @semihba ve @muratcanoguz ‘a , bana bu işin usta çırak işi olduğunu bir kez daha hatırlatan ustalarım @devrimyakut ve @gece_gorusu ‘ne, bütün samimiyetiyle bana yol gösteren @olguntoker ‘e , güzel arkadaşlığı için @efecansenolsun ‘a , bu kadar yakışıklı olduğu için @utkuates ‘e ?şaka şaka güzel partnerliği için utku’ya, akrabam olsa bu kadar severim hakikaten dediğim @mehmetbilgeaslan ve @aysegulcengizakman ‘a , güzel kadınlarla ilgili tüm önyargılarımı dağıtan şahane kadın @gokceyanardag ‘a ,ve sadece hayatımda olduğu için ciğerimin köşesi @ahmetmelihyilmaz_ ‘a …çok teşekkür ederim ..ha ayrıca bana sağımı solumu tekrar sorgulatan müthiş adam görüntü yönetmenimiz @huseyintunc34 ‘a ☺️teşekkür ederim ..setin güzelleri sizi aşırı seviyorum @eneskrtl @tugbayhan?? İyi ki bu sırra ortak ettin beni @evrenyesill ??

5,026 Likes, 238 Comments – Ecem Erkek (@ecem.erkek) on Instagram: “Şu fotoğraf setimin ilk gününe ait…İlk sahnem Hazar’laydı..Çok heyecanlıydım ..Sonra Hazar bütün…”

2018 yılında Show TV’de yayınlanan Güldür Güldür Show’da “Naime” karakterini canlandırmaya başladı. Canlandırdığı karakter ile Güldür Güldür’ün reytingini artıran Ecem ERKEK ilerde bir sinema filmi çekmeyi hayal etmektedir.

Un kurabiyesi vesikalığı ?

61.4k Likes, 511 Comments – Ecem Erkek (@ecem.erkek) on Instagram: “Un kurabiyesi vesikalığı ?”

Güldür Güldür Show En Komik Seyirci Sohbetleri 2.

Puan ver

haluk-levent'ten-diyanetin-30-agustos-hutbesiyle-ilgili-tweet

Haluk Levent’ten Diyanetin 30 Ağustos Hutbesiyle İlgili Tweet.

tatli-krizini-atlatmak-icin-diyetisyenden-saglikli-ve-kolay-tatli-tarifi

Tatlı Krizini Atlatmak İçin Diyetisyenden Sağlıklı ve Kolay Tatlı Tarifi.