in

Güldür Güldür Show Son Bölüm İzle. Bu Bölüm Sizi Kahkahalara Boğacak.

Güldür Güldür Show Son Bölüm İzle. Bu Bölüm Sizi Kahkahalara Boğacak.

Güldür Güldür

Güldür Güldür Show resmi YouTube hesabıdır. Efsane kadrosuyla herkesin beğenisini kazanan Güldür Güldür Show, aileden aşka, şöhretten teknolojiye, futboldan arkadaşlığa, birçok konuya kendisine özgü mizah anlayışı ile yeni bir yaklaşım getirmeye devam ediyor.

Güldür Güldür Show Nedir?

Sunuculuğunu Ali Sunal’ın yaptığı Güldür Güldür Show herkesin beğenisini kazanan aileden aşka, şöhretten teknolojiye, futboldan arkadaşlığa, birçok konuya kendisine özgü mizah anlayışı ile yeni bir yaklaşım getiren bir grup”

Kahkahalara boğulacağınız son bölümü mutlaka izleyin.

Sıkıcı, stresli ve yorucu tempoyla bir gün geçiren insanların en büyük ihtiyacı moral ve motivasyonunu geri kazanabilmesi. Güldür güldür show insanların kahkaha atmasını sağlayarak günün stresini, sıkıcılığını ve yorgunluğunu üzerinizden atmanızı sağlayan en güzel programlardan biri.

Güldür Güldür Show’un şu anda ki ekibi Alper Kul, Doğa Rutkay, Onur Buldu, Özge Borak, Aylin Kontente, Erdem Yener, Çağlar Çorumlu, İrem Sak, Onur Atilla, Derya Karadaş, Meltem Yılmazkaya, Burak Topaloğlu, Uğur Bilgin, Özgün Aydın, Ayşegül Akdemir, Kıvanç Baran Aslan ve Ali Sunal.

Güldür güldür’ün en önemli özelliği oyun sırasında Ali Sunal’ın araya girmesiyle oyunlarını tekrar edebiliyorlar. Oyun sırasında canlandırdıkları karakteri durdurup devam eden tek oyun diyebiliriz. Güldür Showu izlerken birbirinden komik skeçlerle derdi tasayı bir kenara bırakıp kahkahalar atabiliyorsunuz.

Oyun sırasında ayrıca gizli yıldız görevi gören karakterler de bu programın konuğu oluyor.

Puan ver

blank

Cimri Diyorlardı ama Ali Şan Bu Bayram Kesenin Ağzını Açarak Şaşırttı.

blank

Yüzme Nasıl Öğrenilir? En Kolay Yüzme Öğrenme.