in

Güldür Güldür’ün Başarılı Oyuncusu Menajeri ile Evlendi!

Güldür güldürün başarılı oyuncusu menajeri ile evlendi! Bahar Candan karakteriyle Güldür Güldür’de izleyenleri kahkahaya boğan daha sonra da Güldür Güldür ekibine dahil olan Aslı İnandık geçtiğimiz günlerde menejeri ile dünya evine girdi. Aynı zamanda instagramda çektiği ve paylaştığı videolarla bir fenomen haline gelen Aslı İnandık, düğünü ile ilgili bir paylaşım da yaptı takipçileri için…

Bu anları ölümsüzleştiren canımcım ? @servanturan ‘a, beni adeta “Eva Mendes” in biraz hormonlusuna benzeten aşgum ahsksj @fezialtun ‘a ve @voelkan ‘a , “ay çok rahat olsun ama çok da güzel olsun ama kollarımdaki bıngılları da örtsün” diye diye asdjahsjs tam da hayallerimdeki gelinliğe beni kavuşturan @barruslondon ‘a , saçlarımı teslim etmekten asla vazgeçemeyeceğim komik adam @habakacak ‘ ve hazırlık aşamasından, nikaha, partimize kadar tüm gün yanımızda olan, gelemese bile için uzaktan destek olan, buralardan tebrik eden herkese, ve son olarak bize rüya gibi bir akşam yaşatan @laboom_emirgan ailesine çok teşekkür ederiz.??

31.2k Likes, 253 Comments – Aslı İnandık (@asliinandik) on Instagram: “Bu anları ölümsüzleştiren canımcım ? @servanturan ‘a, beni adeta “Eva Mendes” in biraz hormonlusuna…”

Komik paylaşımlarına düğün konseptini de eklemiş. Güzel gelin olmuş 🙂

Azıcık da düğünden çıkalım da Aslı İnandık ve onun küçük hesaplar peşindeki karakterini paylaşıp eğlenelim…

Sen bizi güldürdün Aslı, Allah da seni güldürsün 🙂 Mutluluklar dileriz 🙂

Puanla

0 puan
Oyla Downvote

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0

Yorumlar

0 Yorumlar

Okulun İlk Günü İsteksiz Öğrenciler Zorlandı!

Elon Musk Ay’a Gidecek İlk Turisti Açıkladı