in

Güldür Güldür’ün En Komik Adamı Onur Buldu’nun çocukluğu

“Güldür Güldür”ü bilmeyenimiz yok. Bütün oyuncuları kendine has özel karakterleri canlandırmakta. Hepsi sevilen oyuncu ama Onur Buldu’nun yeri bir başka. Konuşma tarzı, oyunculuğu mükemmel. Canlandırdığı karakterin hakkını vererek  oyununu gerçekleştiriyor. İzleyenler tarafından sevilen ve ilgi gören yetenekli bir oyuncu.

Onur Buldu instagram hesabında, annesinin kucağında çekilen bir fotoğrafını paylaşmış. Paylaşım çok hoşumuza gitti çünkü geçmişini saklamadan, ailesiyle duyduğu gururu ortaya koyarcasına paylaşmış. Ünlü olduktan sonra geçmişiyle ilgili bir paylaşımda bulunmak sağlam bir karakter ve düzgün kişiliğe sahip olmayı gerektirir. Onur’u tebrik ediyoruz. Eminiz Onur’un bu güzel paylaşımı oyuncu olma arzusunda olan bir çok insana ilham ve motivasyon kaynağı olacaktır.

Başarılı olmak için öncelikle hayal kurmak ve uğrunda koşturmaya değecek bir hedef belirlemek gerekir. Çalışmadan herhangi bir hedefe ulaşmayı beklemek hiç bir zaman gerçekleşmeyecek bir hayaldir. Onur’un bir mahallede çocukluğunu yaşayıp, bugün örnek alınacak bir konuma gelebilmiş olması çok çalıştığının, çok yorulduğunun  bir işaretidir. İlham kaynağı olması dileğiyle paylaşıyoruz.

  • Hangi fotoğrafı daha sevimli buldunuz?

    • Çocukluk
    • Yetişkinlik

Puan ver

Güldür Güldür’ün En Komik Adamı Onur Buldu’nun çocukluğu

Ayşe Arman’dan Çok Önemli Bir Paylaşım, Manavgatta Öz Baba, 4.5 yaşındaki öz kızına..

in

Güldür Güldür’ün En Komik Adamı Onur Buldu’nun çocukluğu

Güldür Güldürü bilmeyen yoktur. Bütün oyuncular kendine has özel karakterleri canlandırmakta. Hepsi sevilen oyuncu ama Onur Buldu’nun yeri bir başka. Konuşma tarzı, oyunculuğu mükemmel. Canlandırdığı karakterin hakkını vererek  oyununu gerçekleştiriyor. İzleyenler tarafından sevilen ve ilgi gören yetenekli bir oyuncu.

Onur Buldu instagram hesabında, annesinin kucağında çekilmiş bir fotoğrafını paylaşmış. Paylaşım hoşumuza gitti çünkü ailesiyle gurur duyarak özünü saklamadan paylaşmış. Ünlü olmuş bir insanın böyle bir paylaşımda bulunması karakterinin ne kadar sağlam ve düzgün olduğuna da bir işaret. Tebrik ediyoruz. Eminiz Onur’un bu güzel paylaşımı oyuncu olma arzusunda olan bir çok insana ilham ve motivasyon kaynağı olacaktır.

Başarmak için öncelikle hayal ve uğrunda koşturmaya değecek bir hedef olması gerekmektedir. Daha sonra vazgeçmeden, yılmadan çalışmak. Çalışmadan hedefe ulaşmayı beklemek asla gerçekleşmeyecek bir hayaldir. Onur’un bir mahallede çocukluk yaşayıp, bugünkü şartlara sahip olması, çok çalıştığının, çok yorulduğunun  bir işaretidir. İlham kaynağı olması dileğiyle paylaşıyoruz.

Puan ver

Çocuklara Uyarı ve Övgü Nasıl Yapılmalı?

Güldür Güldür’ün En Komik Adamı Onur Buldu’nun çocukluğu