in

ŞaşkınŞaşkın

Günde 5 ila 8 Arasında Ceviz Yerseniz Sonuçlarına İnanamayacaksınız!

Günde 5 ila 8 Arasında Ceviz Yerseniz Bedeninizdeki Etkilerine Siz de İnanamayacaksınız!

Yazımıza başlamadan önce ceviz çok pahalı diyenlere bir öneri ile başlamak istiyoruz. Kırılmış ceviz çok pahalı kabuklu ceviz hem sağlıklı yani taze hem de daha ucuz. 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=uuldC781VwY

Hem saçlar, hem tırnaklar, hem cildiniz için o kadar sağlıklı ki. İhtiyacımız olan selenyum bu besinin içinde. Hem dikkatimizi topluyor hem de ruh halimizi iyileştiriyor.. Omega 3 açısından da zengin olan bu besin göz ardı edilmeyecek faydalara sahip.

Zayıflamak isteyenler için de çok avantajlı. Yağ oranı yüksek gibi görünse de o yağı enerjiye dönüştürüyor ve tok tutuyor.

Videonun en ilginç yanı ise ceviz saklamanın bir gelenek olması ve cevizin eklemler için bir egzersiz aleti olarak kullanılması.

Sağlık için yapılması gereken tek şey elbette yalnızca ceviz yemek değil. Sağlıklı beslenmek de bunlardan biri. Sağlıklı beslenmek için tatlıyı hayatımızdan çıkarmamız gerekiyor. Ama tatlıyı hayatımızdan çıkarmak yerine sağlıklı tatlılar yapmayı tercih ediyoruz. Gelin bakalım sağlıklı tatlılar nasıl yapılıyor? https://sosyalpopi.com/tatli-krizini-atlatmak-icin-diyetisyenden-saglikli-ve-kolay-tatli-tarifi/

Rapor

Puanla

YAPYAP Kanalından, Borudan Ne Çıkarsa Şansıma Konulu Eğlenceli Oyun

7. Koğuştaki Mucize Filminin Hikayesi Ve İzleyici Yorumları