in

ŞaşkınŞaşkın

Hadise İle Ablası Şimdi de Sosyal Medya Üzerinden Birbirine Girdi!

Hadise ile ablası şimdi de sosyal medya üzerinden birbirine girdi! Annesinin intiharı üzerine ilişkilerine, birbirlerine bağlılıklarına nazer değdi herhalde.. Aralarındaki sular durulmuyor aksine her geçen gün daha da şiddetleniyor. İnsan üzülüyor iki kardeşin bu kadar birbirinin üstüne gitmesine..

Sosyal medyada birbirlerine girdiler Hadise’nin annesi Gülnihal Açıkgöz’ün temmuzda intihara teşebbüş etmiş, yazdığı mektuptaki “Evlatlarım yüzümü güldürmedi” sözleri dikkat çekmişti. Bu olay sonrası Hadise, menajerliğini üstlenen ablası Hülya Açıkgöz ve stil danışmanlığını yapan kardeşi Derya Açıkgöz ile ilişkisini kesti. Hülya Açıkgöz, “Hadise ile aramızda sorunlar var, zamanla çözeriz. Bizim ailemiz yıkılmaz” açıklamasını yaptı. Ama Hadise ablasına “Üzerimden haksız kazanç elde etti” diye dava açtı. Aradan 1.5 ay geçmesine rağmen sular durulmadı, aksine kriz büyüdü. Hadise ile ablası dün Instagram’da kapıştı. Hülya Açıkgöz “İntikam çok tatlı bir kelime, sen ne dersin?” yazdı. Hadise’nin yanıtı “İntikam mı? Yok, ben çok tembelim. Şurada oturup karmanın seni mahvetmesini izleyeceğim” oldu. #hadise

10 Likes, 1 Comments – Magazin Merkezi (@magazinmerkezii) on Instagram: “Sosyal medyada birbirlerine girdiler Hadise’nin annesi Gülnihal Açıkgöz’ün temmuzda intihara…”

Artık çok düzelmez bu ilişki. En iyisi sussunlar, susmak en büyük asalettir. Kendilerini rezil ediyorlar bu şekilde..

Puanla

0 puan
Oyla Downvote

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hacı Sabancı İle Olaylı Bir Şekilde Ayrılan Özge Ulusoy Yalnızlığına Son Verdi!

Bedelli Askere Gideceklerin Oradaki Koşulları Belli Oldu!