in

Hadise’nin Evine Girmeye Çalışan Hayranına ŞOK!

Hadise’nin Evine Girmeye Çalışan Hayranına ŞOK! Geçtiğimiz aylarda Hadise’nin İstinye’de oturduğu lüks sitenin tellerinden atlayıp zorla evine girmeye çalışan hayranından şikayetçi olmuştu. Takıntılı hayran, 5 ay hapis cezasına çarptırıldı. Hadise, oldukça korkmuş olacak ki o günden beri kimseye kapı açmıyorum diyor.. E haklı.. Bu ne cesaret!

✒Yaşadığı şoku atlatamadı! ✔Hadise’nin evine girmeye çalışan hayranı 5 ay hapis cezası aldı. Önceki akşam objektife takılan şarkıcı, konuyla ilgili “O günden beri farklı bir insan oldum. Artık kapımı kimseye açmıyorum” dedi. ✔O Ses Türkiye” yarışmasında jüri koltuğunda oturan Hadise, final öncesi kendi ekibindeki yarışmacılara motivasyon yemeği düzenledi. ✔Yeniköy Azur’da gerçekleşen yemek öncesi muhabirlerle sohbet eden şarkıcı, gündüz yapılan final provalarının ardından ekip olarak mekâna geldiklerini açıkladı. ✔Ünlü şarkıcı, geçtiğimiz aylarda İstinye’de oturduğu lüks sitenin tellerinden atlayıp evine zorla girmeye çalışan takıntılı hayranı yüzünden zor anlar yaşamıştı. ✔Hayranının 5 ay hapis cezası almasıyla ilgili ne düşündüğünü soran gazetecilere Hadise, şöyle yanıt verdi: “Hayranlık başka bir şey. Beni seveni ben de seviyorum. Ama ben korktuysam bunun bir nedeni vardır. Ben korktum. O günden beri farklı bir insan oldum. Artık kapımı hiç kimseye açmıyorum. Korkunç bir olay.” (Kelebek) . . . #hadise #hadiseacikgoz #hadiseaçıkgöz #anılşimşek #şarkıcı #müzik #music #osestürkiye #magazinmahallesi #konya #magazin #kayseri #fotoğraf #haber #izmir #antalya #adana #alışveriş #butik #moda #kadın #gaziantep #trabzon #stil #magazinhaberleri #bursa #mersin

270 Likes, 2 Comments – Magazin Mahallesi (@magazinmahallesi) on Instagram: “✒Yaşadığı şoku atlatamadı! ✔Hadise’nin evine girmeye çalışan hayranı 5 ay hapis cezası aldı. Önceki…”

Puanla

0 puan
Oyla Downvote

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0

Yorumlar

0 Yorumlar

Hande Yener Ve Demet Akalın Barıştı! Birlikte Bir Proje mi Yapacaklar?

Şehirlerin Akıllı Teknolojileri