in

ŞaşkınŞaşkın

Hadise’nin Stilini Artık Kim Belirliyor?

Hadise

Hadise’nin stilini artık kim belirliyor? Kardeşleriyle küsen ve mahkemelik olan Hadise’nin stilisti ablası idi. Son zamanlarda gündeme gelen kavga ettiler, mahkemelik oldular haberlerinden sonra akıllara Hadise’nin stilistliğini kim yapacak sorusu geliyordu ki Kıbrıs konserinde bu sorunun cevabı da verilmiş oldu.

İŞ BAŞA DÜŞTÜ Stilist kardeşi Derya Açıkgöz ile çalışmayı bırakan Hadise sahne kıyafetlerini de tasarlamaya başladı. Kıbrıs konserinde giydiği bu kıyafete imza attı. Sizce nasıl, beğendiniz mi?

1,311 Likes, 89 Comments – Magazin Gastesi (@magazingastesi) on Instagram: “İŞ BAŞA DÜŞTÜ Stilist kardeşi Derya Açıkgöz ile çalışmayı bırakan Hadise sahne kıyafetlerini de…”

Aslında biz kardeşler küsmesin isteriz ama sanki Hadise’nin kardeşleriyle küsmesi iyi olmuş :/ daha güzel bir tarz yaratmış sanki. Zaten olmamıştı önceki stili. Bu konserde izleyenleri büyülemiş. Üzeindeki ceketi güzel ama yetmez Hadise. Sen sahne kadınısın daha ışıl ışıl olmalısın.. 🙂

Her şey bir yana Hadise güzel kadın, ne giyse yakışıyor. En yakın zamanda da umarız kardeşleriyle aralarındaki buzlar erir.

Puanla

0 puan
Oyla Downvote

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0

Yorumlar

0 Yorumlar

Dünyanın En Kötü Teselli Grubu!

E-Ticaret Devi Amazon Türkiye Ofisi Açıldı. Sosyal Medya Paylaşımlarının Ardı Arkası Kesilmedi!