in

KomikKomik

Haftaya Gülerek Başlayalım ki Tüm Hafta Gülerek Geçsin!

İyi Haftalar Dileriz

Haftaya gülerek başlayalım ki tüm hafta gülerek geçsin! Bunun garantisi yok. Bu bir inanıştır. Siz inanırsanız öyle olur. Burada biz olumlama yapıyoruz. Pazartesi sendromu, öğretilmiş bir şey.. Yıllarca iş hayatında pazartesi sendromu yaşamayan insanlar da var. Bunun iki sebebi olabilir.

1. Sevdikleri işi yapıyorlar.
2. Yaptıkları işi seviyorlar..

Eğer sevdiğiniz işi yapamıyorsanız, yaptığınız işi sevmeye odaklanın… Neyi seviyorsanız yaptığınız şeye, onu katın! Örneğin, ben müzisyen olmak istiyordum mühendis oldum diyorsanız, bir müzik besteleler gibi kod yazın.. İkisi de sizin profesyonellik alanınız sonuçta nasıl yapılacağını siz daha iyi bilirsiniz.. Bu bir örnekti.. Kendi yaptığınız ve yapmayı hayal ettiğiniz işe de bu örnek üzerinden motivasyon yöntemi geliştirebilirsiniz.

Bir de gülmek, güne gülerek başlamak güzel bir gün geçirmeniz için çok etkili… O zaman biz de güne gülerek başlamak için ne gerekiyorsa onu yapalım.. Sosyal medyanın en komik paylaşımlarını sizlerle paylaşalım.

Kendini sevdiren minnoş kediden başlayalım….


Motivasyonunuzun bol olduğu bir hafta ne güzel bir dilek 🙂

Motivasyon Mesajı…

Böyle şanslılar da var aramızda… Ama çay her yerde huzur verir..

Ama başlayın bir yerden…

Tom ve Jerry’yi bulduk 🙂

Doğru tespit 🙂

? @bizim_maho ??✔️ #mizah #espiri #komik #komedi #bizimmaho #komikfoto #komikvideo #komikvideolar #komikvideolarizle #kahkaha #güldürgüldür #güzelsözler #güldürü #komix #cagritanervideo #cagritaner #snapchats #instagram #komikcaps #komikfotoğraflar #türkvine #komiksözler #mizahtürkiye #çay #kız #kızlar #cinsiyet

195 Likes, 4 Comments – Maho ® (@bizim_maho) on Instagram: “? @bizim_maho ??✔️ #mizah #espiri #komik #komedi #bizimmaho #komikfoto #komikvideo #komikvideolar…”

Şeyma’nın taklitini yapmak kolay da Acun zorlar tabi.. 🙂 🙂

Ama doğru değil mi ?? . . . F İ L M . R E P L İ K L E R İ İ #kolpaçino #maskelibeşler #sahne #komikvideolar #replik #yamaçkoçovalı #çukur #eğlence #kolpaçinobomba #kolpaçino3 #videokomedi #replik #sözler #senanlatkaradeniz #recepivedik #hababamsınıfı #kemalsunal #şenerşen #yawhehe #arkasokaklar #repli #muratboz #aleynatilki #meleklerinaşkı #celalileceren #komiksözler #tanınmışkişi #eniyifilmler #rap #fetih1453 #yasakelmaa

18 Likes, 0 Comments – Fiml Replikleri (@film.repliklerii) on Instagram: “Ama doğru değil mi ?? . . . F İ L M . R E P L İ K L E R İ İ #kolpaçino #maskelibeşler…”

Okula bu gün başlayanlar burada mı?

Üniversiteli arkadaşını etiketle ? Daha fazlası için takip ediniz? @akustiktenparrcalar #yeniakim #tuğçekandemir #caps #leagueoflegends #instagram #cagritanervideo #cagritaner #gamers #pubg #komik #komikvideolar #cukurdizi #çukur #enesbatur #1dakikaliksarki #folow #like #csgo #selanagomez #russia #vatanimsensin #annelergünü #anne #alpererözer #aleynatilki #sozdizisi #siyahbeyazaşk #bubenimöyküm #heycanimeycaniyok #oruç

82 Likes, 2 Comments – akustikten parçalar (@akustiktenparrcalar) on Instagram: “Üniversiteli arkadaşını etiketle ? Daha fazlası için takip ediniz? @akustiktenparrcalar #yeniakim…”

Puanla

0 puan
Oyla Downvote

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1936’dan Beri Böyle Bir Teknoloji Yok!

ŞOK! Dünya Sağlık Örgütü Açıkladı. Türkiye Obezite Sıralamasında 1. Sırada.