in

Halit Ergenç Trafik Magandaları Tarafından Saldırıya Uğradı.

Halit Ergenç Trafik Magandaları Tarafından Saldırıya Uğradı.

Oyuncu Halit Ergenç Etiler’de aracıyla ilerlerken dikiz aynasından makas atarak hızla gelen otomobili fark etti.

Ergenç, yavaşlayarak makas atan hızını kesti. Araçtan inen iki kişi Halit Ergenç’e sözlü ve fiziksel saldırı da bulundu. Halit Ergenç kendisine yumruk attıktan sonra kaçan şahıslar hakkında Etiler Polis Merkezi’ne giderek şikayetçi oldu.

Halit Ergenç, trafik magandalarının saldırısına uğradı…

10.5k Likes, 415 Comments – TEMİZ MAGAZİN, TEMİZ GÜNDEM (@2.sayfaofficial) on Instagram: “Halit Ergenç, trafik magandalarının saldırısına uğradı…”

Saldırgan şahıslar Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından yakalanarak gözaltına aldı. Gözaltına alınan 2 kişi ifadelerinin ardından daha sonra serbest bırakıldı.

Trafik magandaları her yerde ve herkesin karşısına çıkabiliyor. Halit Ergenç trafik magandalarıyla karşılaşan son kişi olmayacak. Önemli olan insanların hayatını tehlikeye sokan trafik magandalarına caydırıcı ve hatta hapise varıncaya kadar büyük cezalar verebilmektir. Bir insanın ölümüne sebep olduktan sonra ceza vermek hiç bir anlam ifade etmez.

Bir devrin #tbt’si.

65.7k Likes, 1,831 Comments – Halit Ergenç (@halitergencresmi) on Instagram: “Bir devrin #tbt’si.”

Avrupa ülkelerinin büyük çoğunluğu bu tarz hareketlere Büyük cezalar uygulamaktadır. Avrupa’da bu yüzden insanlar trafik kurallarının dışına çıkmamaktadır.

Puan ver

blank

Bayanlar, “Bugün Nasıl Makyaj Yapsam?” Derdine Son.

blank

Oğuzhan Oğur Neden Hayvanlara Çok Fazla Saygı Duyuyor?