in

AşkAşk

Hangi Ünlü 93 Kilo Verdi? Bu Süreçte Neler Yaşadı?

Hangi ünlü 93 kilo verdi? Bu süreçte neler yaşadı? Bu konuyla ilgili tüm ayrıntıları Hürriyet Kelebek’e anlatan Pelin Öztekin’in röportajı için yazının hem Hürriyet Kelebek ekinin hem de internet haber’in twitter paylaşımını sizlerle paylaşıyor olacağız.

Öncelikle Pelin Öztekin kimdir?

Pelin Öztekin, ünlü oyuncu Rasim Öztekin’in onun gibi yetenekli ve oyuncu olan kızıdır. Adını ilk defa BKM Mutfak ekibinden duyduk. Sevimliliğyle ve yetenekli oyunculuğuyla çabucak sevdik. Ama bir sorun vardı. Kilosu sadece tombik değildi sağlık açısından da rahatsız edecek seviyedeydi. 27 yaşında olmasına rağmen 156 kiloydu. Çok güzel hareketler döneminde 120 kg düşmüştü ki 156 kg olduğu zamanları siz düşünün.

Mide ameliyatıyla ilgili genellikle korkunç haberler duyarız ama Pelin’in de azmi ve dikkati ile doktorunun başarısı birleşince dört yıllık süreçte toplamda 93 kilo vermesine yardımcı oldu.

Peki buna karar vermesinin sebebi neydi? Hayatında ne değişmişti ki bu yola başvurdu? Çevresi nasıl karşıladı bu durumu.. Bunları yaşarken neler hissetti hepsini Hürriyet haberde paylaşmış, internet haber de bu röportajın önemli kısımlarını almış bizlerle paylaşmış.

Yazının tamamı için…

Yazının internet haber versiyonu için…

Puanla

62 puan
Oyla Downvote

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Cem Yılmaz Hayranlarını Hayal Kırıklığına Uğrattı!

Ünlü Sanatçı İsyan Etti! Takipçisine “Hey Sen Beni Ne Sanıyorsun” Dedi!