in

ŞaşkınŞaşkın

Hangi Ünlü İki Çocuğu Evde Alıkoymakla Suçlandı?

Hangi ünlü iki çocuğu evde alıkoymakla suçlandı? İki çocuğu evşnde alıkoyduğu iddiasıyla mahkemede ifade veren ünlü Nihat Doğan! İnstagram hesabından bunu haber yapan Kanal D’ye instagram hesabından ağır sözler söyledi. Beyaz Tv’deki “Söylemezsem Olmaz” programından da kovuldu.

Kanal D’ye sosyal medyadan savaş açan ünlü türkücü, instagram hesabından Kanal için bir mesaj yayınladı.

Kardeşler; Martı bokuyla deniz kirlenmez, Onlar tuzak kurdu Allah’ta onlara tuzak kurdu, muhakkakki Allah tuzak kuranların en hayırlısıdır, onlar bunu bilmezler!! Kardeşlerim! biz bu alçak kartel medyasının manşetleri ile gelmedik, alçakça manşetleri ile de gitmeyiz.Biz bugünlere anaların duasıyla geldik bizi sadece Allah için sevenlerin kardeşlerimin duasıyla geldik.Bizi millet getirdi millet götürür.Eyyyy KanalD haberin itibar suikastçileri haysiyet cellatları beni sizin ağababalarınız bitirememiş ulan siz kimsiniz kim? Nihat doğanın adının altında böcek gibi ezildiğinizden anlayacak bu milletin duasının gücünü kafanızda bir balyoz gibi göreceksiniz…Hakk davası için yediğimiz linç bile güzel..kazanamayacaksınız,Bitiremeyeceksiniz başaramayacaksınız vallahi yenileceksiniz billahi yenileceksiniz Nihat doğan sakal gibidir, kestikçe daha gür çıkar…

11k Likes, 2,522 Comments – Nihat Doğan (@nihatdogan) on Instagram: “Kardeşler; Martı bokuyla deniz kirlenmez, Onlar tuzak kurdu Allah’ta onlara tuzak kurdu, muhakkakki…”

Beyaz tv’den kovulmadığını kendi bir süreliğine programa ara verdiğini de kendi hesabından yaptığı açıklamayla paylaşmıştı.

Basında aleyhimize başlatılan karalama haberler ve amacı belli olmayan saldırılara karşı herhangi bir yanlış anlaşılmanın oluşmaması ve haklarımızın daha çok zayi edilmemesi ve bireyi olduğum beyaz tv ailesinin zarar görmemesi adına soruşturmanın devamı müddetince programlarımıza ara verdiğimizi saygılarımla bildiririm .Programımız boyunca yanımda olan gönüldaşlarıma sonsuz teşekkür sevgi saygı.Hakikatten yana olacaksan yalnız kalmayı göze alacaksın.merak etmeyin duasıyla varolmadığım itin köpeğin bedduasıyla ölmem.. ”Her karanlık gecenin bir sabahı vardır, her kışın baharı vardır.Karanlıkları aydınlığa çeviren,hüzünleri mutluluğa tahvil eden bir yüce güç bir yüce kudret vardır.Yusufu atıldığı kuyudan çıkaran bir güç vardır.Musayı Firavun’un Saray’ında yetiştirerek o saraya hakim kılan bir güç vardır.Allaha dayan saye sarıl,Hükmüne ram ol, yol varsa bilmiyorum başka çıkar yol.’ Belki bugün Belki yarın puslu hava dağıldığında gerçekler ortaya çıktığında bu haberlere alet olan bu işe tetikçilik yapan kalemşörleri habercileri ağlatmazsam Bnde Adam değilim…

18.1k Likes, 3,161 Comments – Nihat Doğan (@nihatdogan) on Instagram: “Basında aleyhimize başlatılan karalama haberler ve amacı belli olmayan saldırılara karşı herhangi…”

Şimdi de Kanal D’ye dava açmaya hazırlandığını, kendine iftara atıldığını iddia attığını belgelerle instagram hesabından paylaştı..

Şükürler olsun!! Adalet yerini buldu.KanalD anahaberin, Şahsıma attıkları iftiraları ahlaksızca namussuzca yapmaya çalıştıkları itibar suikastleri ellerinde patladı.kumpas sona erdi kızlarımızın babası ‘ olay bize farklı aksettirilen yanlış bir anlaşılmadan sadr olduğunu ve şikayetlerinden vazgeçtiklerini açıkladı..KanalD anahaber ve Magazin basınındaki Şerefsiz namussuz tetiklçilerine de hukuki olarak bunun hesabını sormazsam adam değilim.. Ne demiştik; Duasıyla varolmadığım itin köpeğin bedduası ile ölmem..tuzak kuranların tuzaklarından,ve kınayanların kınamadından korkmadan hakk konuşmaya hakkı tutup kaldırmaya devam edeceğim.Beni seven sevmeyen fakat bana inanan, vicdanlı erdemli kardeşlerimin onbinlerce destek mesajlarındam dolayı da sonsuz şükranlarımı iletiyorum.Siz bnm tanımda oldunuz Rabbim de her iki cihanda sizin yanınızda olsun.. batılın uşağı mankurt zibidiler Kininizde geberin…’Allah var gam Yok’

21k Likes, 2,558 Comments – Nihat Doğan (@nihatdogan) on Instagram: “Şükürler olsun!! Adalet yerini buldu.KanalD anahaberin, Şahsıma attıkları iftiraları ahlaksızca…”

Kanal D Haberin başarılı spikeri Buket Aydın, konuyla ilgili televizyon ekranlarından güzel bir açıklama yaptı. Gerçekten üslubu Nihat Doğan’dan oldukça farklıydı 🙂

Sonuçta takdir halkın…

Bakalım gelecek günlerde neler yaşanacak?

Puanla

0 puan
Oyla Downvote

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0

Yorumlar

0 Yorumlar

Ünlü Şarkıcı Hayatını Kaybetti !

cocuklarda-uyku-egitimi-nasıl-verilir

Çocuğunuza Uyku Eğitimini Nasıl Verebilirsiniz?