in

Hastanelerde “Sus İşareti” Yapan O Hemşireyi Hiç Merak ettiniz mi?

Hastanelerde “Sus İşareti” Yapan O Hemşireyi Hiç Merak ettiniz mi?

Biz o insanın yabancı bir magazin dergisinden alınmış olabileceğini bile düşünüyorduk ta ki kendisini görene kadar. Tabi yıllar geçmiş ama hala çok güzel ve zarif bir kadın. İnanması zor ama asıl mesleği hemşirelik değil mankenlik. İnanması zor çünkü biz o kadını hemşire olarak kabullendik. Beyaz, “sus işareti yapan” o hemşireyi stüdyosuna davet ediyor ve çok keyifli bir sohbet gerçekleşiyor. Gelin o sohbeti birlikte izleyelim..

Hastanelerde ”Sus İşareti” Yapan Hemşire Beyaz Show’da – Beyaz Show

Hastanelerdeki tablolarda sus işareti yapan hemşire stüdyoda.

https://www.youtube.com/watch?v=GLNe8sY5T8Q&t=351s

Hikaye 42 yıl öncesine dayanıyormuş. Ki çok sonrasında bile bu hemşireyi hastanelerde görmeye devam ettik. Sus yapan hemşireyi görünce psikolojik olarak susasımız gelirdi bizler çocukken.. O hemşire gittiğimiz hastanede çalışıyor da ses yaparsak çıkıp gelecek diye konuşmamaya çalışırdık!

Beyaz’ın programı genelde çok keyifli geçiyor. Çok Eğlenceli ve zeki bir adam olmasının da etkisi var tabi ama konularını da iyi seçiyor. Kendi kanalında aşk ile ilgili verdiği tavsiyelere gelin kulak verelim.. Hiç evlenmemiş ve stabil bir aşk hayatı olmayan bir adamı ne kadar dinlersiniz bilmiyoruz ama gelin yine de bir kulak verelim belki yapmamamız gerekenleri öğreniriz. https://sosyalpopi.com/beyazit-ozturk-ask-ile-ilgili-oneriler-vermeye-calisirsa/

Puan ver

enes-batur-bilerek-ucagini-kacirdi-48-saatini-havaalaninda-gecirdi

Orkun Işıtmak 48 Saatini Havaalimanında Geçirmek İçin Bilerek Uçağını Kaçırdı.

haluk-levent'ten-diyanetin-30-agustos-hutbesiyle-ilgili-tweet

Haluk Levent’ten Diyanetin 30 Ağustos Hutbesiyle İlgili Tweet.