in

Hayatımızı Instagram İçin mi Yaşıyoruz?

Hayatımızı Instagram İçin mi Yaşıyoruz? Instagram olmasa nasıl bir hayatımız olurdu hiç düşündünüz mü? Ya da önceden neler yapıyorduk hatırlıyor musunuz?

Gelin Rüzgar Mira Okan bize bizi göstermiş. Bizi taklit ederek. Herkesin kendinden bir şeyler bulduğu bir video olmuş. Gelin aslında bakın nasılmışız? Herkes birbirini biliyor ama herkes aynı yalanı söylemeye devam ediyor. Yine de o yalanları merak ediyoruz. Yoksa toplu halde deliriyor muyuz?

Gelin asıl sebebi neymiş ona bakalım. Bu durum bizi nereye götürüyor ona bakalım.. 🙂 Çözüm nedir, nasıl bir önlem alınmalıdır gelin birlikte izleyelim..

Dijital Detox : Hayatımızı Instagram için mi Yaşıyoruz?

Elimizden bırakamıyoruz. Bıraksak sanki bir şeyleri kaçırıyormuş gibi hissediyoruz. Kendi hayatlarımızı gerçekte yaşamak yerine, elimizde telefon başkasının hayatlarına öykünüyoruz. Kitap okuyamıyoruz, odaklanamıyoruz. Onunla yatıp, onunla kalkıyoruz. Filtrelere bayılıyoruz. Onsuz yapamıyoruz. Whatsapp, Instagram, SnapChat vb. Acaba hayatlarımızı Sanal Dünya için mi Yaşıyoruz? Peki bizefaydası oluyor mu? Yani onu gerçekten verimli kullanabiliyor muyuz?

Puan ver

Peki Siz Bayram Şekeri Poşetini Ne Yaptınız?

Ev Yapımı En Güzel Limonata Tarifi.