in

Hayatınızda Bu Kadar Bilgilendirici Video İzlemediniz!

Hayatınızda Bu Kadar Bilgilendirici Video İzlemediniz!

Mehmet Kanur, bize oluklu kertenkeleyi anlatmış ve bu sayede tanıdığımız sevimli mi sevimli bir genç arkadaşımız. Hayvanları youtube kanalında öyle güzel anlatmış ki, korkudan yanına yaklaşamayacağımız hayvanları sevmeye başlıyoruz. Biz de onu Oluklu Kertenkele videosuyla tanıdık zaten ki bu hayvanı ilk defa duyduk. Video öyle ki hayatınızda bu kadar bilgilendirici video izlemediniz! Böyle youtuberlar daha çok desteklenmeli ki çocukların en çok örnek aldığı youtuberların çocuklara bir katkısı olsun.

İşte o Oluklu Kertenkele Videosu:

Yılan zannedilen !!(OLUKLU KERTENKELE)

Arkadaşlar ben hayvan video su çekiyorum hayvanları sevenler bana abone olabilirsiniz

https://www.youtube.com/watch?v=5Qz0DJLtcoY

Öyle güzel anlatıyor öyle güzel anlatıyor ki anekdotlarla da anlatımını güçlendiriyor. Oluklu kertenkelenin yılan zannedilip öldürülmesine çok içerlemiş ve oluklu kertenkeleyi bizlere tanıtmaya karar vermiş.

Bu Videoyu İzlerken Siz de Mehmet Kanur’u Birisine Benzettiniz mi?

Biz bu videoyu izlerken Mehmet Kanur’un geleceğini görür gibi olduk! Barış Özcan! Bilgilendirici ve keyifli sohbeti Barış Özcan’a çok benziyor. Tabi çok farklılar ama Mehmet’in daha çok yolu var. Umarız çizgisini bozmaz ve gelişerek bu yolda ilerler… Yolun açık olsun Mehmet, başarılarının devamını dileriz.

Barış Özcan’ın hikayesini de ekleyelim de neden benzettiğimiz daha net ortaya çıksın. 🙂 https://sosyalpopi.com/youtubeda-bilgi-vererek-de-cok-takip-edilmenin-mumkun-oldugunu-gosteren-kisi-baris-ozcan-kimdir/

Ekşi sözlük Mehmet Kanur diye yıkılıyor.. Bakın neler konuşulmuş? https://eksisozluk.com/mehmet-kanur–6147410

Kimisi tek takip ettiğim youtuber diyor, kimisi Türkiye’nin en kaliteli youtuber’ı diyor. Kendi küçük kalbi kocaman youtuber!

Tanıtım videosu da çekmiş. Kendini tanıtmış. Özgüveni, konuşması ve hayvanlara olan sevgisini bizlere o kadar güzel geçirmiş ki. Helal onu yetiştiren anne babaya. İnsanlar oyun oynayarak ünlü olup başkalarının yaptıklarını tekrar ederek başarılı olmaya çalışırken bu çocuk çıkıp belgesel tadında etkileşimli videolar çekmiş.

İşte ilk videosu; tanıtım videosu:

Tanıtım videosu ve civcivlerim

Çok teşekkürler yardımlarınız için

https://www.youtube.com/watch?v=_IGk7nDaO6k

İlk videosu daha amatörce olmuş ama helal olsun kendini geliştirmiş. Bundan sonra sıkı takipçisiyiz. Bundan sonraki videolarını heyecanla bekliyoruz. Umarız akranlarına örnek olur!

Puan ver

riza-komiser-onur-dilber'den-seksenler-dizisi-mujdesi!

“Rıza Komiser” Onur Dilber’den Seksenler Dizisi Müjdesi!

youtuber-meryem-can-ve-muratabigf-sahte-kavga-yapti,-en-cok-pislik-cikaran-daha-cok-takipci-kazandi!

Youtuber Meryem Can ve MuratAbiGF’nin Sahte Kavgası; En Çok Bağıran Daha Çok Takipçi Kazandı!