in

Hazır Cevap Olmanın 15 Pratik Yolu!

Hazır Cevap Olmanın 15 Pratik Yolu! Buna gerçekten ihtiyacımız var. Bazen öyle yerlerde donup kalıyoruz ki arkasından hayıflanıp duruyoruz. Ben orda ona şu cevabı verseydim var ya tam olacaktı diye 🙂 Ama iş işten geçmiş olabiliyor. O anda o cevap verilmeliydi sonuçta tekrarı yok ne yazık ki.

Hazır cevap vermek için önce beynimizi buna hazırlamalıyız. Beynimizi sürekli aktif tutmalıyız. Beynimizi kullanmadığımız işlerden uzak olmalıyız.

Kaygılar bizi hazır cevap olmaktan alıkoyuyor.. Kaygılarımızdan da kurtulmamız gerekiyor. Bunlar gibi daha niceleri. Eğer hazır cevap olmak istiyorsanız bu video kaçmaz…

BEYNİNİZİ HIZLANDIRMAK – HAZIRCEVAP BİRİSİ OLMAK – EĞLENCELİ BİRİSİ OLMAK

Daha hızlı bir beyin ile hazırcevap birisi olmak ister misiniz? Daha eğlenceli ve komik birisi olmak ister misiniz? Bu video 3 videoluk bir seriye aittir. Diğer iki videonun linkleri aşağıdadır. 1- İYİ ESPİRİ YAPABİLMEK – https://www.youtube.com/watch?v=K3XSZvYj7EU 2- MİZAH YETENEĞİ – https://www.youtube.com/watch?v=yveE9ysxdeU Kanala Abone Ol = http://bit.ly/2AhypAM Discord Sohbet Kanalımız için bu linke tıklayın.

Bahar Çelik tarafından yazılmıştır.

Türkiye’nin MasterChef’i Belli Oldu!

Herkesi İlgilendiren Bu Uygulamaya 1 Ocak İtibariyle Geçiliyor!