in

Hem Sağlıklı Hem de Lezzetli Ekmeğin Sırrı!

Hem sağlıklı hem de lezzetli ekmeğin sırrı! Bir kere bunun için ekmeğinizi kendiniz yapmanız gerekiyor. İlk sır bu! Tabi sağlıklı ürünler kullanılarak. Bunun için bir ekmek yapma makinasına da ihtiyacınız yok. Ekmek makinasında yapılan ekmeklerden daha lezzetli oluyor. Damak zevkine göre de değişkenlik gösterir bu durum.. Ama genel kanı bu yönde. Kendi fırınınızda kendi ekmeğinizi istediğiniz türde yapabilirsiniz. İster çavdar, ister tahıllı, isterseniz de başka türlü.. Damak zevkinize hangisi uyarsa o şekilde yapabilirsiniz.

Fırınlar ne kadar sağlıklı olursa olsun, hazır ekmekler ne kadar sağlıklı olduklarını iddia ederlerse etsinler, kendi malzemelerinizi sağlıklı malzemelerden seçtiğiniz kadar olmayacaktır sağlık açısından.. O yüzden kendi ekmeğinizi yapmanız hem sizin hem de sevdikleriniz için en doğru yol.

Hele ki bu ekmek bir mısır ekmeği ya da zengin ekmek ise.. Hem çok sağlıklı hem çok lezzetli olacaktır. Biz de sizin için youtube’da Onedio yemek kanalının paylaşmış olduğu mısır ekmeği ve zengin ekmek tarifini paylaşmak istiyoruz… Hem yapımı kolay hem de lezzetli bu ekmeklerin videoyu izlerken kokusu burnunuza gelebilir.. 🙂 Şimdiden afiyet olsun…

Puanla

0 puan
Oyla Downvote

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0

Yorumlar

0 Yorumlar

Ünlü Oyuncu Kaza Geçirdi !

Taklitlerin Ustasıyla Kahkaha Bombardımanı!