in

Her Gün 4 Dakika Bu Hareketleri Yapın, Dümdüz Bir Karına Sahip Olun.

Henüz kış mevsimindeyiz. En büyük hayalimi yaz mevsimine kadar kilolarımızdan kurtulmak.

Bir çok insan kilolarından kurtulup sağlıklı ve fit bir görüntüye sahip oluyor. Bunu yapanlar kilolarından kurtulmayı isteyenler. Kilo veremeyenler istemiyor mu? Evet istemiyor. İsterse bunu yapmalarında engel bir durum yok.

Her sorunun bir çözümü var. Bazı sorunları çözmek zor ve zahmetlidir. Kilolarından kurtulamayanlar işte bu zahmetten kaçanlar. Yapacakları aslında çok basit. Kilo verme sürecinde çabalamak, gayret göstermek, vazgeçmemek. Daha sonra başarmış olmanın mutluluğunu yaşamak. Hedefli yaşamayı bir türlü öğrenemiyoruz. Hedef koymadan, çalışmadan hiç bir şey elde edilemeyeceği gerçeğini bir türlü kabullenemiyoruz. Bir anda tılsımlı bir şekilde kilo vermeyi bekliyoruz. Dünyada böyle bir tılsım olsaydı yok satardı. Bu tılsım onu üreteni dünyanın en zengini yapardı. Ama maalesef yok böyle bir tılsım.

Karnınızın dümdüz olmasını istiyorsanız yapacağınız şey çok basit. Her gün sadece 4 dakika bu hareketleri yapmak. Bir süre sonra karnınızda ki değişimi gördüğünüzde isteseniz de vazgeçemezsiniz.

4 DAKİKADA DÜMDÜZ BİR KARIN (Reyhan Oksay)

Dümdüz bir karına sahip olmak için her gün 4 dakikanızı ayırmanız yeterli. Evde yapabileceğiniz egzersizleri sizin için uygulamalı 4 efsane karın kası haraketini anlattım. Kanalıma Abone olun: https://goo.gl/eZGxso DÜMDÜZ BİR KARIN İÇİN EFSANE 3 EGZERSİZ: https://goo.gl/nVXppH 1. hareketimiz karın bölgenizin üst kısmını daha çok çalıştırıyor.

Puan ver

blank

Hayatını Organize Et ve Verimli Ol!

blank

Siri’ye Asla Sormamanız Gereken 10 Soru.