in

Her Yerde Sen Oyuncuları Aybüke Pusat ve Furkan Andıç’tan Gülersen Kaybedersin Soğuk Savaşı!

Her Yerde Sen Oyuncuları Aybüke Pusat ve Furkan Andıç’tan Gülersen Kaybedersin Soğuk Savaşı!

Her yerde Sen romantik komedi türünde eğlenceli bir dizi. Dizinin başarılı oyuncuları Aybüke Pusat, Furkan Andırç ve yönetmen Ender Mıhlar Gülersen Kaybedersin Soğuk savaşı yapmış.

Youtube videosu Post42 kanalı tarafından yayınlanan oyun eğlenceli anlara sahne olmuş. Post42 kanalı tarafından hazırlanan bu güzel video ilk iki günde 1 milyonun üzerinde izlenmiş. Komik anlara sahne olan bu videoyu çok beğeneceksiniz.

GÜLERSEN, KAYBEDERSİN! | Soğuk Savaş S2E20 w/ Her Yerde Sen Ekibi – Aybüke Pusat, Furkan Andıç

Geldik Soğuk Savaşın 40. Bölümüne… Maşallah… Evet bu bölümde Her Yerde Sen dizisi oyuncuları Aybüke Pusat, Furkan Andıç ve yönetmen Ender Mıhlar bey kendilerini soğuk şakaların serin sularına bırakmıyorlar ve olanlar oluyor… HADİ BUYRUN — Post 42’deki 42 ne diye sormayın, bunun için bambaşka bir YouTube kanalı açmamız gerekiyor.

https://www.youtube.com/watch?v=N9zET06t9SQ

“Her yerde Sen” Dizisinin Hikayesi

Adına ister kader deyin ister hayat, başınıza gelen en iyi şeyler çoğu zaman içinden çıkılmaz sorunların arkasına gizlenir. Aynı evde hak iddia eden ve keçi gibi inatçı olan Demir (Furkan Andıç) ile Selin (Aybüke Pusat) birlikte yaşamak zorunda kalır. Bu da yetmezmiş gibi birinin çalıştığı şirkete, diğerinin yönetici olarak gelmesiyle birlikte olaylar içinden çıkılmaz bir hal alacaktır.

Aynı evi satın alan Selin ve Demir her ikisi de evde hak iddia etmeye başlayınca inatlaşmalar başlar. Aynı işyerinde biri patron diğeri çalışan olarak devam hikaye macera ve aşk dolu bir dizi.

Geldiği günden itibaren ”Demir” Kuralları’yla mücadele etmek zorunda kalan Selin ve ofis arkadaşları bu durumdan kurtulmak için birlikte hareket ederler. Demir Erendil herkese karşı tek başınadır. Ama onu yıldırmak kolay değilir.

Aybüke Pusat Kimdir?

Aybüke Pusat 20 Mayıs 1995 yılında Ankara’da dünyaya geldi. Hacettepe Üniversitesi’nde Ankara Devlet Konservatuarı Bale Bölümü mezunudur. Dans ve piyano eğitimleri aldıktan sonra balerin olarak yoluna devam etmiştir. Eğitim hayatına Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümünde devam etmektedir.

@eleledergisi Ağustos sayısı? Röportaj: @filizserefk Fotoğraf: @denizozgun Styling: @seydasozuer Saç: @feritbelli Makyaj: @melisilkkilic Fotoğraf Asistanı: @batuhankumantas Styling Asistanları: @ovgucoban , @gizembarin Makyaj Asistanı: @hidayetkorkmaz_

245.9k Likes, 1,875 Comments – Aybüke Pusat (@aybukepusat) on Instagram: “@eleledergisi Ağustos sayısı? Röportaj: @filizserefk Fotoğraf: @denizozgun Styling: @seydasozuer…”

https://www.instagram.com/p/B0i-xEAnO4B/

Aybüke Pusat’ın Yer Aldığı Projeler

2014- Medcezir

2015- Beş Kardeş

2015- O Hayat Benim

2017- Söz

2019- Her yerde Sen

Çok yakında @foxturkiye deyiz! @heryerdesenfox @karga7turkey #heryerdesen #seldem

209.1k Likes, 1,160 Comments – Aybüke Pusat (@aybukepusat) on Instagram: “Çok yakında @foxturkiye deyiz! @heryerdesenfox @karga7turkey #heryerdesen #seldem”

Aybüke Pusat’ın instagram sayfasında yayınladığı fotoğraf

Furkan Andıç Kimdir?

Furkan Andıç 4 Nisan 1990 doğumludur. 2007 yılında Liseden mezun olup, Ukrayna’ya gitti ve Ukrayna’da Kiev Politeknik Üniversitesi’nde ilk sene hazırlık ve dil eğitimi aldı. İkinci senesinde ise ekonomi bölümünde okudu. Eğitim sistemindeki denklik koşulu yüzünden İstanbul’a döndü.

Bilgi Üniversitesi’nde Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünde okuyan Furkan, 2011-2012 eğitim senesi 1. döneminde Yeditepe Üniversitesi Görsel İletişim ve Tasarım bölümüne yatay geçiş yaptı.

Eğlenceli, bol güldüğümüz ve içten bi röportaj oldu.. :)(: ✒ : @hakangence ? : @emreyunusoglu_ ?: @parlaquestyling / @parlakasli_

380.8k Likes, 4,027 Comments – Furkan Andıç (@furkandic8) on Instagram: “Eğlenceli, bol güldüğümüz ve içten bi röportaj oldu.. :)(: ✒ : @hakangence ? : @emreyunusoglu_ ?:…”

Furkan Andıç’ın Yer Aldığı projeler

2011- Kolej Günlüğü Mert

2011- Umutsuz Ev Kadınları

2012 – Yağmurdan Kaçarken

2013 – Aşk Ekmek Hayaller

2014 – 2015 Kaçak Gelinler

2015 – 2016 Kırgın Çiçekler

2016 – Tatlı İntikam

2017 – 2018 Meryem

2019 – Kardeş Çocukları

2017 – Damat Takımı

2019 – Her yerde Sen

Puan ver

blank

Ortadan Kaybolan Bir Uçak 37 Yıl Sonra Yere İndi!!

tesla-arabalarinin-kopekleri-serinleten-kopek-modu-calismadi-twitterdan-sikayet-yazdi

Tesla Arabasının Köpekleri Serinleten “Köpek Modu” çalışmadı, Twitter’dan Şikayet Yazdı!