in

Hiç Bir Erkeğin Bilmemesi Gereken 25 Tüyo! Yok Artık Diyeceksiniz!

Hiç Bir Erkeğin Bilmemesi Gereken 25 Tüyo

Kızlar dikkat çekmek için değil! Gerçekten erkeklerden gizlememiz gereken bu tüyoları sizlerle paylaşıyoruz. Öncelikle erkeklerden gizliyoruz çünkü bu kadınların sırrı. Kadınların neden bu kadar kusursuz göründüğünü bilmek zorunda değiller.

Fiziksel olarak erkekler ile kadınlar birbirinden farklı. Bu yüzden kadınların bir baş belası var ki sorma gitsin. 5 dakikada hallet kanalı hem kadınların işlerini kolaylaştırıyor hem de giyim konusunda süper tavsiyelerde bulunuyor. Bazen bazı kadınlar çok zevklidir ve çok kafa yoruyorlar herhalde giyime kuşama deriz ya. Aslında onlar da bir şekilde bu tüyoları öğreniyorlar hepsi bu. Gelin izleyelim neler varmış.

HİÇBİR ERKEĞİN BİLMEMESİ GEREKEN 25 TÜYO

SON DERECE FAYDALI YAZ İPUÇLARI Kıyafetlerinizi yenilemenizi ve yaza hazırlanmanızı sağlayacak havalı fikirler derlememize göz atın. Tüm bu ürünler çok iyi dikiş becerisi olmayanlar için ideal! Çok şaşıracağınız dikiş gerektirmeyen birçok projemiz var! Son derece akıllı sutyen tüyoları ile başlayalım! Siyah elbisenizin içine uyacak bir sutyeniniz yoksa yeni bir sutyen almanıza gerek yok.

https://www.youtube.com/watch?v=BmhxROMYiWM

Etekten elbise, tişörtten etek, hırkadan şık bir bluz, çoraptan topuklu çizme! Bu yöntemlere inanamayacaksınız. He gömlekten yapılan eteği de unutmayalım!

Evde yalnızken kızlar hep bu tarz şeyler yapar. Bir de bunları yaparlar: https://sosyalpopi.com/kizlar-evde-yalnizken-ne-yaparlar/

Bahar Çelik tarafından yazılmıştır.

Amerika'dan Başka

Amerika’dan Başka Yerde Göremeyeceğiniz 19 Şey

Kalp Krizinden Bir Ay Önce Bu Belirtiler Sizi Uyarır.