in

ŞaşkınŞaşkın

Hoşlandığınız Kişinin Sizinle İletişime Geçmesini Sağlayın!

Hoşlandığınız Kişinin Sizinle İletişime Geçmesini Sağlayın!

Birinden hoşlanırsınız ya da birini tanımak isteyebilirsiniz o yüzden iletişime geçmek isteyebilirsiniz. Ama illaki ilk arayan olmak istemiyorum diyorsanız gelin çekim yasasını kullanarak ilk arayanın o olmasını sağlayalım.

Bu yöntem kesinlikle işe yarıyor.. İnancınız tam olmalı öncelikle. Gerçekten yapıp da başarısız olanı görmedik.

Hoşlandığınız Kişiyi Kendinize Çekin | Sevdiğiniz Kişinin Sizinle İletişime Geçmesini Sağlayın!

Bu videomda anlattığım yöntemi uygulayarak, hoşlandığınız kişiyi kendinize çekebilir, sevdiğiniz ve hoşlandığınız kişinin sizinle iletişime geçmesini sağlaya…

https://www.youtube.com/watch?v=l7WYLCS4Ad4

Bilinçaltı ve evrenin sırları kanalının bu tarz videoları gerçekten yaşam kalitemizi artırıyor. Kötü günler geçirirken bu videoları keşfettik ve bize bambaşka dünyalar açtı. Nefes egzersizleri ve olumlu düşüncenin uygulamalı olarak faydalarını gördüğümüz bu videoların devamını heyecanla bekliyoruz.

Hadi gelin bilinçaltımızı da temizleyelim. Bu uygulamalar bir harika..

Bilinçaltı Temizleme ve Bilinçaltı Programlama Meditasyonu

Bu videomda, değişim ve kişisel gelişim konusunda karşınıza çıkan en büyük engel olan bilinçaltınızdaki engelleri nasıl kaldırabileceğinizi, ve bilinçaltınızı yeniden programlayarak değişime karşı olan direncinizin etkisini nasıl en aza indirebileceğinizi uygulamalı olarak sizlerle paylaşıyorum. Bu videodaki uygulama epilepsi, kalp ritim bozukluğu ve benzeri rahatsızlıkları olan kişiler için uygun olmayabilir.

https://www.youtube.com/watch?v=UlirmpcO0lo

Maddesel dünyadan sıyrılıp maneviyata döndüğümüzde bilincimizin ne kadar güçlü olduğunu göreceğiz.. Önemli olan nefes egzersizleriyle zihnimizi boşaltıp bilincimize yönelmek.

Eğer telepati kurarak bizi aramasını istiyorsak bir de bu yöntemi deneyelim: https://sosyalpopi.com/telepati-kurarak-seni-aramasini-sagla/

Puan ver

Türkiye Bu Gün Bir Cinayet Görüntüsünü Konuşuyor!

Norm Ender Fidan Challenge Kampanyası Başlattı, Bir Çok Ünlü Destek Verdi.