in

KomikKomik

İddia Ediyoruz Sosyal Medyanın Çılgın İkilisini Hiç Bu Kadar Samimi Görmemiştiniz!

İddia Ediyoruz Sosyal Medyanın Çılgın İkilisini Hiç Bu Kadar Samimi Görmemiştiniz! Tüm samimiyetleriyle “Konumuz Ne TV’de” sorulara cevap vermişler.. O kadar samimiler ki kendi aralarında yaptıkları muhabbetleri buraya taşımışlar..Bir de kendilerine yapılan “sizin yüzünüzden kitap okumuyor millet” gibi gelen yorumlara cevap vermişler.

Bu videoyu izlerken siz de bizimle aynı şeyleri düşüneceksiniz. Bu insanlar sevildiği için mi bu kadar izleniyor yoksa nefret edildiği için mi? Şeyma Subaşı, Danla Bilic ve Kerimcan Durmaz. En acımasız şekilde eleştiriliyor ona rağmen yaptıklarından ve yapacaklarından geri kalmıyorlar. Çünkü birileri bizi sevsin diye değil, öyle yaşamak istedikleri için öyle yaşıyorlar. Seversiniz, sevmezsiniz.. Ama bu böyle.. Bu kadar nefret edip acımasız yorumlar yapacağınıza, izlemeyin, takip etmeyin.. Seviliyorlar ki bu kadar da sahip çıkanı var bu insanların. Ama olumsuz yorumlar daha çok duyulur tabi.

Birazcık isyan dolu, fazlasıyla samimi bu videoyu kaçırmayın… Dedikodu felan da yapmışlar.. Berkay ve Arda Turan ile ilgili.

Puanla

62 puan
Oyla Downvote

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Evlenen Ünlüyü Duyunca Siz de Çok Şaşıracaksınız!

Bu Röportaj İzleyenleri Kahkahalara Boğuyor!