in

İnanılmaz Değişim. Youtuber Fırat SOBUTAY 30 Günde 10 Yaş Gençleşti.

İnanılmaz Değişim. Youtuber Fırat SOBUTAY 30 Günde 10 Yaş Gençleşti.

Hayatımızda bir şeylerin değiştirebilmek için hedef belirlemek gerekir.

Hedefi belirledikten sonra yapılacak tek şey değişmek için vazgeçmeden çalışmaktır. Fırat SABOTAY önce 1 ay içerisinde kilo vermek için hedef koyup, antrenör eşliğinde çalışıyor. Hedefine ulaşmak için yeme alışkanlığını tamamen değiştiriyor. Yeni beslenme şeklinde daha çok sebze tüketip daha az yemek yiyen Fırat, açlık ve sporun verdiği yorgunlukla vazgeçmeden mücadele ediyor. Başlangıçta 116,3 kilo gelen Fırat 1 aylık çabasının sonucunda 7,6 kilo zayıflayarak 108,7 kiloya iniyor.

Zayıflayan Fırat Sobutay bununla da yetinmeyip, protez saç uygulaması yaptırarak tam 10 yaş gençleşiyor. Yaşadığı değişimi öğretici ve eğlenceli bir video hazırlayarak paylaşmış. Azmin elinden hiç bir şey kurtulamaz.

30 GÜNDE 10 YAŞ GENÇLEŞTİM!(İNANILMAZ DEĞİŞİM)

Herkese Merhaba, Bu videomda efsane bir değişime tanıklık edeceksiniz. 1 ay gibi kısa bir sürede 10 yaş gençleşmeye çalıştım. Yurt içinde ve yurt dışında bir çok youtuber kilo vererek değişim videoları yaptı ben de kilo verme ile birlikte başka şekilde değişimler ekleyerek hiç yapılmayan bir şeyi denedim.

Kaynak: Fırat Sobutay

Puan ver

instagram-story'nin-gizli-ozellikleri

İnstagram Story’nin Gizli Özellikleri.

Sosyal Medyanın Tuzağına Düştüyseniz Üzgünüm Kızlar Siz Berbatsınız.