in

Instagram Fenomeni Burak Özdemir (Czn Burak) Kimdir?

13 yaşında çalışmaya başladı. 16 yaşında babasıyla birlikte Hatay Medeniyetler Sofrası isimli mekanı açtı.

1994 yılında doğdu, 13 yaşında çalışmaya başladı. 16 yaşında babasıyla birlikte Hatay Medeniyetler Sofrası isimli mekanı açtı. Bugün 11 milyon instagram takipçiye sahip. Başarısını sürekli çalışmasına borçlu.

Burak Özdemir baba tarafından Hatay, Yayladağı nüfusuna kayıtlı. Babası İsmail Özdemir.

Sofra hazır buyrun gelin 👍😂 #hatay #hataysofrasi #hataymedeniyetlersofrasi #antakya #turkey #türkiye #istanbul #qatar #doha #lebanon #syria #uae #bahrain #jordan #chef #vsco #lezzet #harbiye #belen #city

1,830 Likes, 23 Comments – Burak Özdemir (@cznburak) on Instagram: “Sofra hazır buyrun gelin 👍😂 #hatay #hataysofrasi #hataymedeniyetlersofrasi #antakya #turkey…”

Önce Osmanbey’de bir tekstil firmasında çalışmış, zaman zaman hamallık yapmış. Yaşıtları bilgisayar oyunları oynarken biriktirdiği parayı yatırım amaçlı kullanıp İstanbul’da Aksaray’da Hatay Medeniyetler Sofrası isimli küçük bir mekan açmış.

Hayatım boyunca yanımda olan en gerçek dostum babam İsmail Özdemir iyiki varsın.. #hatay #hataysofrasi #hataymedeniyetlersofrasi #cinzano #baba #kardeş #çocuk #instaboy #instacool #family #instagram #turkey #istanbul #dubai #saudi #kuwait #bahrain

889 Likes, 6 Comments – Burak Özdemir (@cznburak) on Instagram: “Hayatım boyunca yanımda olan en gerçek dostum babam İsmail Özdemir iyiki varsın.. #hatay…”

Henüz 16 yaşında iken iş hayatına atılan Burak sabah Lise’ye gitmiş, okuldan döndükten sonra gece 11’e kadar restaurant’ta çalışmış. Daha sonra Eskişehir Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesinden mezun olmuştur.

#hatay #hataymedeniyetlersofrasi #aksaray #taksim #essizlezzetler #bmw #320 #M #matam #car #dubai #kuwait #saudi

660 Likes, 5 Comments – Burak Özdemir (@cznburak) on Instagram: “#hatay #hataymedeniyetlersofrasi #aksaray #taksim #essizlezzetler #bmw #320 #M #matam #car #dubai…”

Kısa sürede magazin dünyasının tanıdığı bir iş adamı oldu.

Kısa sürede Etiler ve Taksim şubelerini faaliyete geçirmiş ve medya ve tanınmış isimlerin uğrak yeri olmuştur. Misafirler ile tek tek ilgilenen Burak lezzetli yiyecekler ile gönülleri de fethetmiştir.

Hatay Medeniyetler Sofrası sadece yerli müşteri değil, yabancı turistlerinde uğrak noktasıdır. Hatay Medeniyetler Sofrası’nde 150 çeşit yemek bulunmakta. Leziz yemekleri ile misafirlerini ağırlamaya devam etmektedir. En güzel yemekleri arasında Kaya tuzunda tavuk, testi kebabı, Adana kebabı bulunmakta.

Burak Özdemir instagram hesabında yaptığı yemek paylaşımları ile bugün 11 milyon takipçiye sahip bir fenomen.

Hayat sadece bir defa tekrarı yok👍🙏🏻 #hatay #hataysofrasi #hataymedeniyetlersofrasi #antakya #turkey #handsome #dubai #saudi #kuwait #bahrain #saudiarabia #handsome #instagram #instaboy #instacool #etiler #taksim #lebanon #syria #uae #vsco

1,180 Likes, 18 Comments – Burak Özdemir (@cznburak) on Instagram: “Hayat sadece bir defa tekrarı yok👍🙏🏻 #hatay #hataysofrasi #hataymedeniyetlersofrasi #antakya…”

Fotoğrafların Kaynağı: https://www.instagram.com/cznburak/

Puan ver

blank

Nobel Fizik Ödülleri Bu Sene Nasıl Bir Projeye Verildi?

blank

Cezmi Kalorifer;Sosyal Medyanın Mizah Markası.