in

KomikKomik AlkışAlkış

İnstagramı En İyi Kullanan 10 Diyetisyen.

Sosyal medya herhangi bir meslek sahibinin kendini tanıtabileceği en iyi mekanlardan. Yapılan işlere ait sonuçları insanlarla paylaşmak için en iyi uygulamalardan biri instagram. Hem resim hem de video görüntülerini kolay ve hızlı paylaşıldığı instagram’ı en iyi kullanan mesleklerin başında diyetisyenler gelmektedir.

Diyetisyen Melda Demiröz Elmas (@diyetisyenmelda) * Instagram photos and videos

338.2k Followers, 184 Following, 1,435 Posts – See Instagram photos and videos from Diyetisyen Melda Demiröz Elmas (@diyetisyenmelda)


338 Bin takipçiye sahip. Kendini çikolata sever diyetisyen olarak tanıtmış. 2018 yılında yılın diyetisyeni ödünü almış. Kişiye özel online diyet danışmanlığı vermektedir.

Spor sonrası çekeceğim trafik zulmünü hesaba kattım ve öğünümü yanıma aldım 💪🏼

813 Likes, 14 Comments – Diyetisyen Kübra Yazıcı (@diyetisyenkubrayazici) on Instagram: “Spor sonrası çekeceğim trafik zulmünü hesaba kattım ve öğünümü yanıma aldım 💪🏼”

Diyetisyen Kübra Yazıcı instagram’ı en iyi kullanan diyetisyenlerden. Danışmanlık yaptığı insanların öncesi ve sonrası durumlarını gösteren paylaşımlarla işini hakkıyla yaptığını kanıtlıyor.  Kübra Yazıcı ayrıca “Bu benim Hikayem” isimli TV programında kilo sorunu olan insanların değişimine yardımcı oluyor. İnstagram’da 76.000 takipçisi bulunmaktadır.

Uzm. Diyetisyen Yekbu Köseoğlu (@yekbu) * Instagram photos and videos

36.6k Followers, 262 Following, 1,189 Posts – See Instagram photos and videos from Uzm. Diyetisyen Yekbu Köseoğlu (@yekbu)


Mutfakta diyetisyen var kitabının yazarı olan Uzm. Diyetisyen Yekbu Köseoğlu instagramı iyi kullanan diyetisyenlerden. Paylaşımlarında sağlıklı atıştırmalıklarla birlikte sporu ön plana çıkaran paylaşımlar yapmakta . Hikayelerinde beslenmeyi ön plana çıkarıyor. Sağlıklı bir şekilde diyet yapılması için paket yemek servisi hizmeti vermekte.

Dyt. Gizem İNCETAHTACI (@diyetisyengizemincetahtaci) * Instagram photos and videos

26.7k Followers, 353 Following, 1,048 Posts – See Instagram photos and videos from Dyt. Gizem İNCETAHTACI (@diyetisyengizemincetahtaci)


Dyt. Gizem İNCETAHTACI instagram hesabında danışanlarına aldırmış olduğu sonuçları paylaşmakta. 26.700 takipçisi bulunmaktadır.

Uzm. Diyetisyen Selen Civelek🍒 (@dahaiyiyasa) * Instagram photos and videos

20.9k Followers, 935 Following, 1,210 Posts – See Instagram photos and videos from Uzm. Diyetisyen Selen Civelek🍒 (@dahaiyiyasa)


Uzm. Diyetisyen Selen Civelek instagram’da beslenme önerileri ile birlikte danışanlarının öncesi ve sonrasını paylaşmakta. 20.900 takipçisi bulunmaktadır.

Uzman Diyetisyen Olcay Barış (@olcaybaris) * Instagram photos and videos

16.3k Followers, 2,483 Following, 853 Posts – See Instagram photos and videos from Uzman Diyetisyen Olcay Barış (@olcaybaris)

İnstagram’ı  en iyi kullanan diyetisyenlerden biri Uzman Diyetisyen Olcay Barış. Olcay Barış Acı Badem Hastanesi doktorlarından. Olcay Barış ayrıca üniversitelerde konferanslar vermektedir.  TV kanallarının diye konulu programlarında görmeye alışık olduğumuz Olcay Barış’ın instagram’da 16.300 takipçisi bulunmaktadır.

Diyetisyen Merve Aşık (@dartbeslenme) * Instagram photos and videos

12.9k Followers, 945 Following, 324 Posts – See Instagram photos and videos from Diyetisyen Merve Aşık (@dartbeslenme)


Diyetisyen Merve Aşık sağlıklı atıştırmalar atıştırmalık ve sonuç aldırmış olduğu danışanlarına ait inanılmaz değişiklikleri paylaşmaktadır.

Dyt. Merve Taşkın (@diyetisyenmervetaskin) * Instagram photos and videos

5,120 Followers, 1,028 Following, 474 Posts – See Instagram photos and videos from Dyt. Merve Taşkın (@diyetisyenmervetaskin)

 
Dyt. Merve Taşkın instagram paylaşımlarında sağlıklı beslenme önerileri sunmaktadır. 5.121 takipçisi bulunan Merve instagramı en iyi kullananlardan.

Diyetisyen Melisa ARZU (@diyetisyenmelisaarzu) * Instagram photos and videos

4,719 Followers, 551 Following, 392 Posts – See Instagram photos and videos from Diyetisyen Melisa ARZU (@diyetisyenmelisaarzu)


Diyetisyen Melisa ARZU danışanlarının sonuçlarını ve beslenme üzerine bilgiler paylaşmakta.

Şengül Sangu Talak (@diyetisyen) * Instagram photos and videos

3,105 Followers, 605 Following, 69 Posts – See Instagram photos and videos from Şengül Sangu Talak (@diyetisyen)


Diyetisyen Şengül Sangu Talak 3.103 takipçiye sahip.

Diyetisyen Aybüke Kayhan (@dytaybukekayhan) * Instagram photos and videos

1,527 Followers, 238 Following, 235 Posts – See Instagram photos and videos from Diyetisyen Aybüke Kayhan (@dytaybukekayhan)

1.526 
Diyetisyen Aybüke Kayhan instagram’ı en iyi kullanan diyetisyenlerden biridir. Özellikle danışanlarına aldırdığı sonuçları gösteren fotoğraflar yayınlamaktadır.

Puanla

0 puan
Oyla Downvote

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0

Yorumlar

0 Yorumlar

Pazar Filesi Geri Dönüyor: İzmirli Karı Koca File Kullanımını Teşvik Etmek İçin Renkli File Üretiyor.

45. Altın Kelebek Ödülleri Dedikoduları