in

İntikam Nasıl Alınır?

İntikam nasıl alınır? Canınızın ne kadar yandığına bağlıdır intikamı alma şekli. Çok canın yandıysa çok da acımasız olursun… Onun öyle bir canını yakarsın ki sana yaptıklarına pişman olur, ayaklarına kapanır, ben ettim sen etme der.. Beni affet ki ben de huzur bulayım der…

via GIPHY

Yok öyle şey canım…
Sen sandın ki ben şimdi sana intikam için yöntem söyleyeceğim.. Yöntem hayata inanmak ve kaldığın yerden devam etmek! Senin canını yakanın intikamı alınır elbet ama senin ruhun duymaz. Senin ruhun duyarsa dünyanın düzeni olmaz…

Duymasın zaten! Senin canını yakan insan senden haber de alamasın.. Senin yaşadığın o üzüntülü dönemi görmesin! Bırak seni çok iyi de bilmesin. Senden haber alamasın! Bırak alamadığına da yanmasın! Duyma, görme… Nasıl hiç tanımamıştın onu hatırlıyor musun? Nasıl da hayatına hiç girmemişti.. Ve o zaman da mutluydun.. Onları hatırla… Hatırlayamadığın kadar geriye gitmen gerekirse de git.. Bu hayat sana bir kez verilmiş.. Kıymetini bil!

Sen Gittin Ya Ben Çok Güzelleştim kitabının yazarı Nilgün Bodur, intikam almak ile ilgili takipçileri için çok güzel bir video çekmiş.. Söylediği her söz çok değerli.. İzlemenizi tavsiye ederiz..

Nilgün Bodur, küllerinden yeniden doğan ve bu doğumu bir sürü takipçisinin gözleri ve kalpleri önünde gerçekleştiren bir kadın! Instagramdaki şöhretini ve hayallerini 40 Indan sonra gerçekleştiren Bodur, insanlara umut veren bir ilham perisi resmen!

Söyledikleri, söyleyiş tarzı insana huzur veriyor… Sen gittin ya ben çok güzelleştim kitabından bir bölüm..

#sengittinyabençokgüzelleştim adlı kitabımdan yeni bir video. Fırından yeni çıktı. Hem de yeni saçlarımla… “çok hata var yapılacak, aynı hatayı bir daha yapma yeter” 7. Haftada hala listelerde ve hep ilk üçte… Bu kitabın satış adedi sadece istatistikler açısından önem taşımıyor. Bu kitap sattıkça ben güçleniyorum, kadınlar güçleniyor ve yalnız olmadığımızı anlıyoruz… Satış adedi arttıkça, biz çoğalıyoruz. Sonsuz teşekkürler. ??

30.6k Likes, 430 Comments – Nilgun Bodur (@nilgunbodur) on Instagram: “#sengittinyabençokgüzelleştim adlı kitabımdan yeni bir video. Fırından yeni çıktı. Hem de yeni…”

Kendisine hedef koyduğu hayat tarzı huzur!

Ayrıca yemek yapmak en büyük keyfi…

İyi pazarlar güzel takipçilerim. 1 dakikada hazırlanan unsuz, yağsız, şekersiz pudingimin tarifine profilimdeki linkten ulaşabilirsiniz. @migros_tr youtube sayfasından da bu tarifleri takip edebilirsiniz. Adını “cici puding” koyduk bu pudingin. Ne yaparsak yapalım sempatikleştirmez bizim işimiz. ☺️

5,042 Likes, 15 Comments – Nilgun Bodur (@nilgunbodur) on Instagram: “İyi pazarlar güzel takipçilerim. 1 dakikada hazırlanan unsuz, yağsız, şekersiz pudingimin tarifine…”

Sen gittin ya ben çok güzelleştim kitabından bir sayfa paylaşmış bizler için…

#sengittinyabençokgüzelleştim den bir sayfa… ?#bakışaçısı ?

29.3k Likes, 415 Comments – Nilgun Bodur (@nilgunbodur) on Instagram: “#sengittinyabençokgüzelleştim den bir sayfa… ?#bakışaçısı ?”

Puan ver

blank

Engin Günaydın Fena Yakalandı !

blank

Aklı Olan Evlenmez!