in

AşkAşk

İstanbullu Gelin Yine Bomba Gibi Döndü!

İstanbullu Gelin yine bomba gibi döndü. Sezon finalinden sonra heyecanla bekledik ne ile karşılaşacağız diye.. Kaldığı yerden devam etti. Oyunculuklar çok iyi. Ama sanki bazı noktalarda senaryo biraz zorlama olmuş. Bu da izleyiciyi irite ediyor. Yıllar sonra görüşmek zorunda oldukları halanın asıl düşmanlarıyla iş birliği yapması olayı biraz daha basitleştirmiş.

Ama oyunculuklar çok iyiydi. Genelde aşk acısı çekerken gördüğümüz Özcan Deniz, bu sefer ailesini kurtarmaya çabalayan bir adamı canlandırıyordu. İzleyince ne kadar gerçekçi ve ne kadar başarılı olduklarını anlıyoruz. Kadroya yeni gelen isimler de süper bir giriş yaptı. Size buradan tüm diziyi anlatmayacağız. Bakalım sosyal medyada neler demişler?

Evet şu tuhaf sahneyi biz unutmuşuz.. 🙂

Hepimizi ekrana kilitleyen eğlenceli sahnelerden biri..

Ve beklenen sahneye gelmeye hazırlanır…

Dönüşü muhteşem oldu…

Dizinin en çok konuşulan isimlerinden biri Aslı Enver’di. Giyim tarzıyla izleyenleri oldukça etkiledi.

Dün gece dizinin müzikleri bize nostalji havası da hissettirdi..

Özcan Deniz’den güzel bir taklit. Tabi alışkın değiliz karizmatik o adamın böyle şakalar yapmasına… 🙂

54.Bölüm ?? #ozcandeniz #startv @startv @o3medya #o3 #özcandeniz #ozcandeniz #o3medya @ozcandeniz #istanbullu_gelin #dizi #yenidizi @aslienver #aslienver #عروس_اسطنبول #istgelintv #istgelinset #istanbullgelinset @istgelintv #salihbademci #firattanis #ipekbilgin #istanbullugelin #bizhepimiz

6,542 Likes, 244 Comments – Istanbullu Gelin Fan Page (@istanbullu_gelin) on Instagram: “54.Bölüm ?? #ozcandeniz #startv @startv @o3medya #o3 #özcandeniz #ozcandeniz #o3medya @ozcandeniz…”

Bazen üzüldük bazen de güldük! Sanki evimizde geçiyor gibiydi bu sohbetler..

ضيفوني ❤️. #ما_وراء_الشمس #المد_والجزر #حب_لا_يفهم_من_الكلام #العهد #الحفرة #الداخل#خطايا_ابي #حكايتنا #بنات_شمس #حب_اعمى #حب_الايجار #احكي_ايها_البحر_الاسود #مسلسلات_تركية #عروس_اسطنبول#الازهار_الحزينه #نبضات_قلب #kalpatışı #istanbullugelin #kirgincicekler #karasevda #neslihanataguldogulu #aslienver #burakozcivit #öykükarayel #gokhalkan #serenaysarikaya #cagatayulusoy #tanerölmez. #iremhelvacioglu#muratboz

129 Likes, 1 Comments – Turkish videos ?? (@turkish_videos_) on Instagram: “ضيفوني ❤️. #ما_وراء_الشمس #المد_والجزر #حب_لا_يفهم_من_الكلام #العهد #الحفرة #الداخل#خطايا_ابي…”

Dün gece dizi öyle güzeldi ki kah güldük kah sevindik.. Reklam arasında bile değiştirmek istemedik. Gelecek bölümler bizi daha çok heyecanlandırıyor şimdiden.. Bakalım ilerleyen bölümlerde bizi neler bekliyor.

Puanla

0 puan
Oyla Downvote

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0

Yorumlar

0 Yorumlar

Başkaları Gözü Açık Yapamazken O Gözü Kapalı Yapıyor.

Aleyna Tilki Emrah Karaduman’ın Arabasına Neden Çarptı!