in

AşkAşk

Jet Sosyete Kadrosuna Yeni Sezonda Kimler Katılacak?

Jet Sosyete kadrosuna yeni sezonda kimler katılacak? Henüz yeni sezonun ne zaman başlayacağını bilmiyoruz ama Jet Sosyete ekibine yeni sezonda katılacak bir ismi duyduk, biz çok mutlu olduk. Bu isim Yasemin Sakallıoğlu. Daha önceden instagram üzerinden paylaştığı videoları sizlerle paylaşmıştık. Biz çok sevmiştik. Eşkiya dünyaya hükümdar olmaz diye bir dram dizisinde rol alıyordu. Komedide bu kadar yetenekli bir oyuncu neden bir komedide yer almıyor diyorduk ki Gülse Birsel de bizim gibi düşünmüş ve Yasemin Sakallıoğlu’nu kadroya dahil etmiş. Ve bizi yine çok mutlu etmiş..

Yasemin Sakallıoğlu, bir bankacıyken yeteneğini kullanmaya karar verip işini hayalleri için bırakan oyuncularımızdan biri…

Yasemin Sakallıoğlu’nun tiplemelerinden biri… YKS döneminde çekilmiş videodaki bu tipleme ne kadar da içimizden biri değil mi? En iyi tiplemelerinden biri Karadeniz Uşağuuu 🙂

YKS tercih sonuçları telefon görüşmeleri? #yks2018

201.1k Likes, 5,454 Comments – Yasemin Sakallıoğlu (@yasemoz88) on Instagram: “YKS tercih sonuçları telefon görüşmeleri? #yks2018”

Jet Sosyete deyince acaba Zengo karakteriyle mi dahil olacak diye de merak etmeden kendini alamıyor insan… Zengo karakteriyle dahil olmasa da kesin Gülse Birsel mükemmel bir karakter yaratacaktır onun için.

Ama bir kuple zengo tiplemesi paylaşalım sizinle…

Zengoların tatil paylaşımları? #Zengo

195.1k Likes, 27.8k Comments – Yasemin Sakallıoğlu (@yasemoz88) on Instagram: “Zengoların tatil paylaşımları? #Zengo”

Puanla

0 puan
Oyla Downvote

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0

Yorumlar

0 Yorumlar

FLAŞ FLAŞ! Bandırma’da Görülmemiş Sel Felaketi!

Yasak Elma Dizisine Süpriz Oyuncu Dahil Edildi!