in

Yeni Sezonda Başka Kanala Geçen Ünlü Dizinin Asıl Sebebi Ne!

Yeni Sezonda Başka Kanala Geçen Ünlü Dizinin Asıl Sebebi Ne! İzleyicilerini, kahkaha tufanına sürükleyen o dizi yeni sezonda başka kanalda seyircileriyle buluşacak. Bahsettiğimiz dizi senaryosunu Gülse Birsel’in yazdığı Jet SOsyete. Jet sosyete yeni sezonda TV8’de bizlerle buluşacak. Peki nedeni ne? Neden Gülse Birsel Acun’un eğlence kanalını tercih etti. Komedi dizisi olduğu için mi?

Ki biz Acun böyle izlenme rekorları kıran bir diziyi kaçırmak istememiştir. Onu da kendi bünyesine almak istemiştir. Arayıp hayır diyemeyecekleri bir rakam vermiştir diye düşündük.

Fakat yapımcı startv ile anlaşamamış. Diziyi tv8’e götürmüş ve yapımcı TV8 ile anlaşma sağlamış. Yeni sezonda Jet Sosyete’yi TV8 ekranlarından izleyeceğiz. Ama çoğumuzun bilmediği bir ayrıntı daha var ki şaşıracaksınız. Acun ve Gülse Birsel’in dostlukları eskiye dayanıyormuş. Ve Acun Gülse ile ilgili unutamadığı anısını gazeteci Bilal Özcan’a anlatmış. Hakkaten Asil kadın şu Gülse Birsel. Hem zeki, hem başarılı, hem güzel, hem de iyi bir insanmış. Orada hiç tanımadığı bir insanın hayatına dokunmuş..

‼️ 'GÜLSE BİRSEL BENİ ARADI VE…' . ✔️Gülse Birsel'le dostluklarının eskiye dayandığını söyleyen Ilıcalı, bir anısını da şöyle anlattı: ✔️“Gülse ile biz çok uzun yıllardan beri tanışırız. Kimsenin bilmediği olaylar vardır, ben bunu söylemek istiyorum. Seyircilerimiz de bunu bilsin istiyorum çünkü ben iyiliklerin saklanmasından yana değilim. . ✔️Neden değilim, örnek olmasını istiyorum. Yıl 2009, yani bundan 9-10 yıl önce Var mısın Yok musun’da bir yarışmacı gerçekten acayip heyecanlı bir yarışma geçirdi. Uğraştı, uğraştı, uğraştı ve sonunda kaybetti. Gereksiz risk almadı, devamlı bir şeyler yapmaya çalıştı. Parayı yakalasa kabul edecek, yakalayamadı o teklifi. O teklifi yakalayamayınca da kaybetti. Gecesinde de hemen Gülse Birsel aradı. “Senden tek bir şey rica ediyorum, bu arkadaşımızın lütfen bana telefonunu bul. Çünkü ben uyuyamayacağım yoksa. Onun kaybettiği miktarı ben karşılayacağım’ dedi” #acunilicali #gülsebirsel

A post shared by Gazeteci ? Bilal Özcan (@bilalozcannofficial) on

Puan ver

blank

Yemeğinizden Bir Lokma Alabilir miyim?

blank

İdo Tatlıses’e ŞOK !