in

AşkAşk

Kadın Dizisi Ne Zaman Başlıyor?

Fox Tv Kadın Dizisi

sFox TV de yayınlanan Kadın Dizisinin ne zaman başlayacağı merak konusu oldu. Bir çok dizinin başlamasına rağmen sezon başlangıcını henüz yapmayan Kadın Dizisinin ne zaman başlayacağı belli oldu.

Çekimleri geç başlayan dizinin çekimleri devam ediyor. instagram hesabında “Kim bilir, belki unutulmaz bir aile kavuşmasına şahit olursun!”⚡️ #Kadın şeklinde açıklama yapılan dizinin yeni sezona 2 Ekim Salı 20.00’de başlayacağı belirtilmiş.

Diziyi takip edenler insanlara hayırlı olsun diyelim.

“Kim bilir, belki unutulmaz bir aile kavuşmasına şahit olursun!”⚡️ #Kadın yeni sezonuyla 2 Ekim Salı 20.00’de FOX’ta!✨ @foxturkiye @ozpirincci @canercindoruk @bennu_yldrmlar @aycaerturan @eceozdikici @serif_erol @seraykaya @duman_feyyaz @ahuyagtu @devrimozderakin @kubrasuzgunofficial @ali_semi_sefil @gokceeyuboglu @okygrs @ssahrasass @cardakmelih @yasaruzer @canercandarli @nadimguc @eceerdek @handealtayli @sznsumeli @denizbulutguner #foxtürkiye #foxyenisezon #kadındizisi #arbah #sarbah #kadınyenisezon

14.4k Likes, 415 Comments – KADIN (@kadindizifox) on Instagram: “”Kim bilir, belki unutulmaz bir aile kavuşmasına şahit olursun!”⚡️ #Kadın yeni sezonuyla 2 Ekim…”

Puanla

0 puan
Oyla Downvote

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0

Yorumlar

0 Yorumlar

Kıvanç Tatlıtuğ’un Dudak Uçuklatan Saati: Bir Ev Parası Ödedi.

Pes Doğrusu: Trafik Magandası, İşitme Engelli Kadının Kolunu Kırdı