in

KomikKomik

Kafalar Kanalı 1 Milyon TL Range Rover Verme Yarışması Yaptı: Kışkırma Kazan.

Kafalar Kanalı 1 Milyon TL Range Rover Verme Yarışması Yaptı: Kışkırma Kazan.

Kafalar kanalı 1 milon TL Range Rover verme yarışmasıyla karşımızda. Kafalar ekibi Kışkırma Kazan konseptiyle Range Rover’a aldıkları insanlara kendilerini güldürmesi karşılığında 1 milyon TL değerinde ki aracı vereceklerini söylüyor.

Böyle bir arabaya sahip olmayı kim istemez ki? Bir taksi durağıyla anlaşarak her şeyden habersiz taksi çağıran insanların karşısına Range Rover ve takım elbiselerle çıkan Kafalar kanalı 1 milyon TL yarışması ekibi onlara bir yarışmada olduklarını, kendilerini güldürmeyi başarırlarsa Range Rover’ı kazanacaklarını söylüyor. Yarışmacı emekli Mithat Abi güldürmek için elinden geleni yapıyor. Bir ara sıcaktan soyunmaya bile kalkıyor. Bütün uğraşlarına rağmen Kafalar ekibi arabayı kazanamadığını ve soyunduğu için 500 TL borçlandığını söylüyor. Bir gün içerisinde 1 milyon izleme rakamına ulaşan bu ilginç yarışma videosunu izlediğinizde kahkalar atacağınıza eminiz.

GÜLDÜREN RANGE ROVER’I ALIR !! (KIŞKIRMA KAZAN 1.BÖLÜM)

Merhaba Arkadaşlar! Bugün yepyeni bir konseptle karşınızdayız. Kışkırma Kazan. Bu konseptimizde farklı şekillerde karşımıza çıkan insanları kışkırtmaya çalışacağız ve kışkırmamaları üzerine ödüller vereceğiz. Bu videomuzda ise her şeyden habersiz taksi çağıran insanların karşısına Range Rover ve takım elbiselerle geldik ve onlara bir yarışmada olduklarını, bizi güldürmeyi başarırlarsa Range Rover’ı kazanacaklarını söyledik, onlar ise Kışkırma Kazan’dan habersiz bizleri güldürmeye çalıştı.

https://www.youtube.com/watch?v=cYzkx9r9hDQ

Kafalar: Aç Kaldılar, Üç Ay Metrobüste Yaşadılar, Asla Vazgeçmediler. Şimdi Üçü de ayrı rezidans Sahibi.

Puan ver

10-pratik-ve-kolay-meyve-yeme-yontemi

10 Pratik ve Kolay Meyve Yeme Yöntemi

eser-ve-berfu-yenenler-cifti-dugunlerini-sosyal-medya-da-linc-edenlere-ilk-kez-cevap-veriyor!

Eser Ve Berfu Yenenler Çifti Düğünlerini Sosyal Medya da Linç Edenlere İlk Kez Cevap Veriyor!