in

Kedidir Kedi

Kedidir Kedi esprisini bilmeyenimiz yoktur. Hatırlamayanlar için ufak bir hatırlatma: Seçim zamanı, Oylar kullanıldı. Oy kullanma işi bittikten sonra oy sandıkları yüksek seçim kuruluna götürülmek üzere yola çıkmadan elektrikler kesildi ve bir bakan açıklama olarak trafoya kedi kaçmıştır dedi. Olayın ayrıntılarına değinmeye gerek yok ama kedidir kedi bizim millet olarak dilimize pelesenk oldu. Bu tabirin yerine önceden ne kullanıyorduk hatırlamıyorum ama tam oldu. Tam yerine cuk oturdu 🙂 Tek bir kediyle olacak iş deği ama adeta ekip işi:)

Hayvanları sevmek başka şey kedileri sevip onlarla yaşamak başka şey. Bir araştırmaya göre kedi beslemek insanların üzerindeki negatif etkiyi alıyormuş. Hatta kedilerin mırıltısı insana huzur veriyormuş. Ben araştırmaların yalancısıyım..
Herkes kabul etsin ki kediler çok sevimli hayvanlar. Mesela fotoyu trolleyen şu sarı kedicik. Gri kedinin karizmasını alt üst etmiş değil mi?

Ya şu cep boyu şapşik kediye ne demeli?

Kedileri çok da kızdırmamak lazım. Uçan tekmeyi yersin valllaaaaa

Kedi: ben mi?
Ben: yok canım sana demedim.

Neyse şiddetin her türlüsüne hayır. Şiddet bir kedi ile bir köpek arasında olsa bile. Sosyal mesajımızı da verdik konumuza dönebiliriz.

Bazen öyle bir bakarlar ki asla hayor diyemeyiz.

Tabi bir fare değilseniz. Bir fare iseniz bu bakışlar sökmez :))) Sanırsın sevgiyle bakıyor…

Ama her zaman keyiflerine çok düşkündürler..

Bazen de şakacıdırlar. Şakaları güldürmese de..

Yemeklerini dostlarıyla paylaşmayı severler. Dostu değilseniz çok yanaşmanızı tavsiye etmem…

Sportmendirler.. Eve geldiğinizde onu koltukta böyle spor yaparken bulabilirsiniz..

Kediler çok sevimli yaratıklardır. Eğer bir kediniz olmasını istiyorsanız. Sahiplenin, satın almaktan öte.. Bir sürü kedi sıcak bir yuva için sahiplenilmeyi bekliyor. Size sevgisini gösterebilmek için. Onlara bunun için fırsat verin..

Puan ver

Dönmeyen Erkek Yoktur..

Dünyanın En Yaşlı Ağacı