in

Kemal Sunal’ın Kızı Ezo Sunal Geçirdiği Kazada Ölüm Tehlikesi Atlattı!

Kemal Sunal’ın Kızı Ezo Sunal Geçirdiği Kazada Ölüm Tehlikesi Atlattı!

Kemal Sunal’ın kızı Ezo Sunal çok sevdiği bir aile dostlarının oğlu Deyvi’nin bar mitzvah törenine katılmak için Büyükada’ya gitti. Törenden sonra Büyükada’dan 3 arkadaşı ile deniz taksisiyle dönen Ezo Sunal geçirdiği kazada ölüm tehlikesi atlattı.

Kemal Sunal’ın kızı Ezo Sunal yaptığı açıklamada: “çok sevdiğimiz aile dostlarımızın oğlu Deyvi’nin barmitzvah törenine katılmak için Büyükada’ya gittik. Tören harikaydı, sıcacık bir ailenin dostluklarına şahit olduk, gençlerin hazırladıkları dans ve gösterileri keyifle izledikten sonra eve dönmek için 4 kişi deniz taksiye bindik. Gecenin güzelliğinden bahsediyorduk. Keyfimiz yerindeydi. Dragos iskelesine yaklaştığımız sırada büyük bir tekne bize korkunç bir süratle çarptı. Bir anda camlar tuz buz oldu. Yüzümüze, gözümüze, saçımıza, her yerimize camlar sıçradı. Teknenin devrilmemesi, yangın çıkmaması, kazayı sağlam, yara almadan atlatmamız büyük bir mucizeydi.” dedi. Ezo Sunal’ın anlattıkları yaşanan kazada ölümden döndüklerini ifade eder gibi.

internethaber.com on Twitter

Kemal Sunal’ın kızı Ezo Sunal kaza geçirdi! İşte son durumu>>>https://t.co/yPjqZwfyx3

https://twitter.com/internethaber/status/1157994999977533441

Ekomonitör on Twitter

Oyuncu Ezo Sunal kaza geçirdi https://t.co/KzniPLBfpf

https://twitter.com/ekomonitorgzt/status/1158014443118354432

Bar Mitzvah Töreni Nedir?

İbranicede ‘Bar’ oğlan, ‘Mitzvah’ uyulması gereken kurallar anlamına geliyor. Yahudi kültüründe erkeklerde 13, kızlarda 12 yaş çocuğun ergenliğe geçişinin ilk adımı olarak kabul ediliyor. Bu törenden sonra Yahudi toplumunun bir üyesi olmaya hak kazanan çocuk dini sorumlulukları dahil kendi yaşamından, yaptıklarının sonuçlarından sorumlu olmaya başlıyor.

Bar Mitzvah Töreni Nasıl Yapılıyor?

Bar Mitzvah töreni erkek çocuklar için 13 kız çocukları için 12 yaşında yapılır.

13 yaşına giren ‘Bar Mitzvah’ olacak çocuk Tevrat’ın bir parçasını ayine katılan dinleyicilere okur ve ardından ‘Bugün büyüklerin arasına katıldım. Artık Yahudi toplumuna sadık bir genç gibi yaşayacağım; sen göklerdeki tanrım tüm dualarımı kabul et’ diye seslenir.

Törenin mum yakma bölümünde, 13 yaşı temsilen çocuğun sevdiği kişiler tek tek toplam 13 mum yakar. Anne ve babaya 11 ve 12. mumlar düşerken, en sevilen için yakılan 13. mum törene katılanlar için ateşlenir.

Kız çocukları için Bar Mitzvah töreni, 12 yaşında, beyaz elbiseler içinde ve toplu olarak yapılır.

Kemal Sunal’ın En Komik Replikleri

Puan ver

tesla-arabalarinin-kopekleri-serinleten-kopek-modu-calismadi-twitterdan-sikayet-yazdi

Tesla Arabasının Köpekleri Serinleten “Köpek Modu” çalışmadı, Twitter’dan Şikayet Yazdı!

blank

Burçların Tarihleri Değişti! Yeni Burcunuz Ne? Gelin Öğrenelim!