in

ŞaşkınŞaşkın

Kendini Sürekli Yorgun Mu Hissediyorsun?

Yorgunluk Çağın En Önemli Sağlık Problemlerinden Biri. Neden Yorgun Hissediyorsun? Yorgunluğa Ne İyi Gelir?

Osman Müftüoğlu | Neden Sürekli Yorgunuz?

Yorgunluk çağımızın en önemli sorunlarından biri. Ama şunu çok iyi bilirim ki yorgunluğun da pek çok sağlık sorunu gibi farklı nedenleri var. İsterseniz gelin ilk önce yorgunluğu 2 ana başlığa ayıralım. Bir, gönül yorgunluğu yani ruhsal yorgunluk bir de bedensel yani fiziksel yorgunluk. Biliyorsunuz insan bedeni ruh ve bedenden müşekkel bir cihaz gibi.

Osman Müftüoğlu

Yorgunluk çağımız insanının en büyük problemlerinden biri. Çevrenizde kendini yorgun hissettiğini söylen bir çok insanla karşılaşabilirsiniz. Siz de aynı sorundan muzdarip olabilirsiniz.

Yorgun hissetmek normal bir durum mu? Yoksa kolay bir şekilde giderilebilecek bir sorun mu? Bu sorunun cevabını net verebilmek için neden yorgun olduğunuz tespit edilmeli.

Çok basit bir sebepten dolayı kendinizi yorgun hissediyor olabilirsiniz. Sorunun çözülmesi sebebinin doğru tespit edilmesine bağlı bir durum. Prof Dr. Osman Müftüoğlu Kendimizi neden yorgun hissederiz? Sebepleri nelerdir? Yorgunluk sorununu nasıl çözebilirsiniz? konularına açıklık getiren çok güzel bir video paylaşmış.

Osman Müftüoğlu yorgunluk konusunda çok ilginç tespitlerde bulunarak yorgunlukla baş edebilmek için neler yapabileceğinizi, neyin iyi geldiğini açıklamış. Özellikle mevsim geçişlerinde sık karşılaştığınız yorgunluk hissini ortadan kaldırmanız için videoyu izlemenizi öneririz.

Ruhsal Yorgunluğu Nasıl Atabiliriz?

Puan ver

blank

“Baba Bu Harçlık Yetmiyor” Diyen Çocuğun Devasa Kalbi.

blank

Nobel Fizik Ödülleri Bu Sene Nasıl Bir Projeye Verildi?