in

ŞaşkınŞaşkın

Kıvanç Tatlıtuğ’un Dudak Uçuklatan Saati: Bir Ev Parası Ödedi.

Tatlıtuğ 400 bin TL’ye saat aldı.

Kıvanç Tatlıtuğ Kazandığı paraları pahalı hobilerine harcıyor. Tatlıtuğ’un saat tutkusu 400 Bin Tl saat almasına sebep oldu. Saatin markası Patek Philippe. Aynı saatten Brad Pitt, Jason Statham ve Karim Benzema’da var.

Kıvanç iyi paralar kazanıyor. Son kazandığı reklam parasıyla kendisini ödüllendirmek istemiş ve 400 bin TL değerinde ki saati almış. Allah iyi günlerde güle güle kullandırsın. Çok kazanmanın çok harcaması olur derler. Bir çok insan ev almanın hayalini kurarken, bir ev alınacak parayı saate ödeyebilen insanlar var. Kazanılan paranın yanında saate ödenen bedel çok değil. Saat mevzu sosyal medya da en çok konuşulan konu oldu. Darısı saati olmayanların başına.

⌚Saati için daire parası ödedi! ✔Kıvanç Tatlıtuğ, reklamlardan kazandığı parayı saat koleksiyonuna yatırdı. Oyuncunun 400 bin lira ödeyerek aldığı yeni saatinin aynısından Brad Pitt, Jason Statham ve Karim Benzema’da da var. ✔Kıvanç Tatlıtuğ,kazancının bir kısmını gayrimenkule, bir kısmını ise pahalı zevklerine yatırıyor. Saat koleksiyonu olan oyuncu, rol aldığı reklamlardan kazandığı parayla bu kez kendini ödüllendirip Patek Philippe marka saat aldı. ✔Kıvanç Tatlıtuğ, saati için orta ölçekli bir daire parası olan 400 bin lira saydı. Oyuncu, saatiyle geçen günlerde düzenlenen bir basın toplantısı sırasında görüntülendi. ✔Kıvanç Tatlıtuğ’un saatinin aynısını dünyaca ünlü erkek yıldızlar da takıyor. .. .. #kivanctatlitug #kıvançtatlıtuğ #oyuncu #saat #saatmodelleri #magazinmahallesi #instagram #magazin #türkiye #istanbul #haber #izmir #antalya #adana #alışveriş #butik #moda #kadın #gaziantep #trabzon #stil #dizi #magazinhaberleri #bursa #mersin

395 Likes, 18 Comments – Magazin Mahallesi (@magazinmahallesi) on Instagram: “⌚Saati için daire parası ödedi! ✔Kıvanç Tatlıtuğ, reklamlardan kazandığı parayı saat koleksiyonuna…”


Puanla

0 puan
Oyla Downvote

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0

Yorumlar

0 Yorumlar

Talat Bulut Hakkında Taciz Olayı İle İlgili Şok Gelişme!

Kadın Dizisi Ne Zaman Başlıyor?