in

ŞaşkınŞaşkın

Kocasıyla Bebek Bakıcısı Bir Olup Sinir Krizi Geçirttiler!

Kocasıyla Bebek Bakıcısı Bir Olup Sinir Krizi Geçirttiler! Kameralar önünde yaşadıklarını anlatırken göz yaşlarına engel olamayan ünlü oyuncu Meral Kaplan, hakkında çıkan iddiaları reddetti..

View this post on Instagram

Annesini, kardeşini ve bebeğinin bakıcısını dövdüğü iddia edilen görüntüler ortaya çıkan oyuncu Meral Kaplan, katıldığı magazin programında "Görüntülerde sinir krizi geçiriyordum, annemle kardeşim beni sakinleştirmek için tutuyorlardı kesinlikle vurmadım." dedi KAVGA EDERKEN EŞİM BANA YARDIM ETMEK YERİNE VİDEO ÇEKTİ" Bakıcı izne çıkacaktı bir haftalığına erken çıkmasını istedim. Eşim de kabul etmedi. Bakıcı da 'gitmeyeceğim' diye bağırdı. Ben de 'gideceksin' diye bağırdım. Beni itince kafam askılığa çarptı. Eşim gelip bana yardım etmek yerine bizi delil toplamak için video çekiyormuş. Sonra kadın hala evdeydi ben de tepki gösterince porselen diş fırçalığını alarak kafama vurdu. Ben yere düşünce de kocam ellerimi tuttu. "EŞİMLE BİR OLUP BENİ TAHRİK ETMEYE ÇALIŞTILAR" Kenarda vazo vardı beni öldürecekler korkusuyla elime aldım. Onlar da vursana hadi diyerek beni tahrik etmeye çalıştılar suçlu çıkmam için."

A post shared by Magazin Gastesi (@magazingastesi) on

Olayı biraz daha inceleyince darp uygulayan Meral Kaplan gibi gözüküyor. Tabi görüntüler yargıya intikal etti. Bakalım yargı ne karar verecek?

Meral Kaplan’ın bakıcısına, annesine ve kardeşine darp uyguladığı anlar kameraya çekilmiş. Ve yorumlar inanılmaz..

Bu ara Meral Kaplan ya paraya sıkıştı, ya da gündem olmak istiyor. Ama gündem olmak için insanın gözü bu kadar döner mi?

Puanla

0 puan
Oyla Downvote

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0

Yorumlar

0 Yorumlar

Siz Bu Hamburgeri Yiyebilir miydiniz?

Yemekteyiz Yarışmasının En Arızalı Yarışmacısı!!