in

Köpeklerini Kaybeden Enes Batur’un Yeni Köpeği Alfa İle Eğlenceli Vakitleri.

Enes Batur’un Köpeği Alfa’nın Sevimli Halleri.

YENİ KÖPEĞİM ”ALFA” 🐶 (Dünyanın En Cesur Köpeği)

Ben Enes Batur , Yeni köpek ğimi tanıttım , yeni köpeğim ALFA ailenin yeni üyesi Rottweiler Dünyanın en cesur köpeği , güzel ve eğlenceli ve komik bir video oldu iyi seyirler.

https://www.youtube.com/watch?v=GfMfOmbOWlI

Enes Batur daha önce sahiplendiği köpeklerinin ölmeleri sebebiyle uzun süre köpek sahibi olamadı. Köpeklerini kaybetmiş olmanın üzüntüsü Alfa ile tanışınca sona erdi.

Uzun yıllar sonra köpek sahibi olan Enes Batur Alfa isimli köpeği ile eğlenceli bir video çekmiş. Bir youtuberın hayvanı ile nasıl vakit geçirdiğini görmeniz için sonuna kadar izlemenizi öneririz.

Köpekler insan dostu hayvanlar. Oyunu sevmeleri onları daha eğlenceli hale getiriyor. Alfa Enes’in üzüntüsünü ortadan kaldırmak için elinde geleni yapıyor. Enes Batur hayvanlara olan sevgisini Alfa ile geçirdiği bu eğlenceli vakitle gözler önüne seriyor. Hayvana sahiplenmekten daha önemli olan şey hayvana olan sahiplenme sorumluluğunun sonuna kadar yerine getirilmesi. Bu sorumluluğu sonuna kadar taşıyamayacak ve sokağa terkedecek kişilerin hayvanları sahiplenmemesi gerektiğini düşünüyoruz.

Enes Batur’u hayvan sevgisi taşıması ve sorumluluklarının farkında olması sebebiyle tebrik ediyoruz.

Köpekler İğneden Korkar mı?

Puan ver

blank

Bir Gün Boyunca Sadece Sevgi ve Aşkın Sembolü Kalp Şeklinde Yiyecekler Yersen Ne Olur?

blank

Beklenen Fırtına Gerçekleşti! Bir milyon Kişi Şehri Terk Etmeli