in

AşkAşk

Küçük Kadın Büyümüş de Harika Bir Hayal Dünyasının Mimarı Olmuş

Küçük kadın büyümüş de harika bir hayal dünyasının mimarı olmuş. Küçük kadınlar dizisini hatırlar mısınız? Bir dönem yaşadıkları acılarla izleyicilerini gözyaşlarına boğan annesini ve babasını kaybetmiş 5 kız kardeşin hikayesini ele alan bir diziydi. Orada Yeliz isimli bir karakter vardı. Hem isyankar hem güzel. İşte o karakter’e Fulya Zenginer hayat veriyordu. Şimdi de instagram da baktığımızda içimizi açan fotoğrafların mimamrı oldu.

Fulya Zenginer, instagramda 115K yani 115 bin takipçiya sahip bir fenomen. Fotoshoplarla harikalar yaratıyor. Zaten instagram’ında “Dreams really do come true” Türkçesi: “Hayaller, gerçekten gerçek olurlar” yani hayalin önemini vurguluyor. Ve Fulya harikalar diyarında diye etiketleyebiliyoruz biz onu yani #Fulyainwonderland.

Instagram hesabının fotoğrafı da bu şekilde:

Fulya’nın harikalar diyarından bir kaç fotoğraf sizlerle paylaşalım o zaman..

Gerçekten oradaymış gibi hissettirmiyor mu size de…

Çay isteyen ? ? #Fulyainwonderland #perfectday

7,315 Likes, 97 Comments – Fulya Zenginer ? (@fulyazenginer) on Instagram: “Çay isteyen ? ? #Fulyainwonderland #perfectday”

Peki ya başımızda uçan bu kuş.. O rüzgarı yaşatıyor. Herkes kullandığı programı merak ediyor ama sır gibi saklıyor galiba..

Bir fotoğraf çekmek anı ölümsüzleştirmektir…Benim fotoğraflarimdaki olaysa anı hayal gücüyle ölümsüzleştirmek.Biz bunu yapmaktan heyecan ve mutluluk duyuyoruz. Yani bu hayal gücünün teknolojiyle buluşması ve hayır bunu yapan bir app kesfetmis ve sizden sakliyor degilim❣️ (saklamazdım ?) . #Fulyainwonderland #mountain #bird

16.3k Likes, 167 Comments – Fulya Zenginer ? (@fulyazenginer) on Instagram: “Bir fotoğraf çekmek anı ölümsüzleştirmektir…Benim fotoğraflarimdaki olaysa anı hayal gücüyle…”

Hayata dair çok güzel, motive edecek şeyler de söylüyor. Katkıda sağlıyor bizlere..

Zihninizin sizi gercek ötesine götürmesine izin verin ? if you believe in yourself and your ideas you are ready to shine✨ #Fulyainwonderland

32.4k Likes, 376 Comments – Fulya Zenginer ? (@fulyazenginer) on Instagram: “Zihninizin sizi gercek ötesine götürmesine izin verin ? if you believe in yourself and your ideas…”

Puanla

0 puan
Oyla Downvote

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0

Yorumlar

0 Yorumlar

Böyle Şaka mı Olur!

Ünlü Oyuncu Kaza Geçirdi !