in

AşkAşk

Küçük Yaşta Milyoner Olan 8 Çocuk.

Küçük Yaşta Milyoner Olan 8 Çocuk.

Çocukların hayal dünyaları çok daha geniş. Hayal kuran çocuklar beyinlerinin çalıştırır. Bir problemi çözebilmenin sırrı soruna odaklanmaktır. Soruna odaklanan insanlar hayallerinde sorunu çözmenin yollarını arar. Beyin daha çok çalışır, daha çok fikir üretir. Ve sonunda bir çözüm oluşturur. Çocuk deyip geçmeyin. Çünkü çocuklar yetişkinlere göre daha çok hayal kurar. Bir sorunla ilgili hayal kuran çocuk onun çözümüne kolay ulaşabilir. Bir sorunun çözümü, bir icadın ortaya çıkması hayal ederek gerçekleşir. Çocukların hayal kurmaları teşvik edilmeli. Beyinlerini çok çalıştıran çocuklar karşılaştıkları sorunları çözmenin üstesinden gelir.

Küçük yaşta milyoner olan 8 çocuğun hikayesi hayalle başlamış. Yaşları çok küçük olan 8 çocuk 18 yaşından küçükken milyonerliğe adım atmış. Yoksa Duymadın Mı? kanalı daha okul çağlarında zengin olan çocukların hikayesini güzel bir video haline getirmiş. Uygulama geliştiren, doğal şekerden lolipop ve özel tarife sahip limonata üretene, papyon tasarımı yapan ve youtuber olan… Bir çok alanda iş hayatına atılan çocukların hikayesi çocuklarımıza ilham veren hikayeler… Çocukların izlemesini öneririz.

Küçük Yaşta Milyoner Olan 8 Dahi Çocuk

Zekalarıyla milyoner olan 18 yaş altı bu çocuklar a inanamayacaksınız. Zeki , akıllı hatta dahi olan bu çocuklar okul lise veya üniversite ye ihtiyaç duymadan zengin çocuklar kısmına girmişler bile. Uygulama app veya şirket kuran bu çocuklar inanılmaz. Küçük Yaşta Milyoner Olan 8 Dahi Çocuk adlı videoyu yoksa duymadın mı kanalı olarak sizler için hazırladık.

Yoksa Duymadın Mı?

sosyalpopi tarafından yazılmıştır.

Diyete Girince Kendini Diyetisyen Sanan Kız Makyajı

İnsanlıktan Saklanan Büyük Sır!