in

AşkAşk

Mahkeme O Ünlü Hakkında Son Kararını Açıkladı

Mahkeme O Ünlü Hakkında Son Kararını Açıkladı.. Yasak Elma dizisi setinde yaşandığı iddia edilen taciz iddiasıyla gündeme gelen Talat Bulut için mahkeme takipsizlik kararı verdi.

Hatta takipsizlik kararına gelen karşı talebe de ret geldi mahkeme tarafından.. Artık Talat Bulut aklandı. Bundan sonra, bu süreçte ona destek olmayan arkadaşlarının tepkisi ne olacak merakla bekliyoruz.

Bir twitter haberi ile başlayalım bakalım..

İnstagram’da da Talat Bulut takipçileri, Talat Bulut’un bu süreçte yanında yer almayan takipçilerine de ateş püskürdü.

Sevgili @talatbulutt severler ❤️ Bildiğiniz üzere Hakk Adalet yerini buldu ! @talatbulutt ‘a atılan iftiranın sonucunda Mahkeme takipsizlik kararı verdi ve karşı tarafın itirazına bile itiraz olunarak sevgili @talatbulutt ‘ un suçsuz olduğuna karar verildi. @talatbulutt ‘u seven herkes zaten bunun bir komplo olduğunu biliyordu. Fakat bu sürecte kendini reklam ederek yüzsüzlüğünu ortaya çıkaran bazı sozde namus bekçisi insanlar oldu. Hepinizi kınıyoruz ‼️ #yasakelma dizisinin gereksiz bazı oyuncularından @sevvalsam @onurtuna @sevdaerginci ve sayfamızı bloke eden eda ece , dizinin yönetmeni , sizlere soruyoruz , İFTİRAYA DESTEK OLMAYA VE MAHKEME BİLE KARAR VERMEDEN SİZLER KARAR VERMEYE UTANMADINIZ MI ? Çıkan bu karar sonrası sizin gibilere sadece tek lafımız var … #KISKANÇLIKTAN #PATLAYIN ! #talatbulut #yasakelma #talatbulutyanindayiz #onurtuna #yasakelmafox #fox #ennmagazinn #magazin #mucizefilmi #dizi Bizlere inanan ve destek olan gerçek @talatbulutt severler hepinize teşekkür ederiz ❤️

111 Likes, 22 Comments – Talat Bulutu Ezdirmeyiz ! (@talat_bulut_yanindayiz) on Instagram: “Sevgili @talatbulutt severler ❤️ Bildiğiniz üzere Hakk Adalet yerini buldu ! @talatbulutt ‘a atılan…”

Talat Bulut, kendi twitter hesabından kararın fotoğrafını çekip takipçileriyle paylaştı.

Yasak Elma, yine aynı kadroyla yoluna devam ediyor..

Puanla

0 puan
Oyla Downvote

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0

Yorumlar

0 Yorumlar

Toplu Taşımada Nezaket ve Görgü Kuralları

Ustalık Gerektiren Kafayı Takmama Sanatı