in

ŞaşkınŞaşkın

Meryem Can’ın Bir Gününe Dart Karar Verdi.

Meryem Can’ın Bir Gününe Dart Karar Verdi.

Meryem Can’ın bir gününde neler yiyeceğine, hangi sporu yapacağına, ne giyeceğine, makyajına kısacası yapacağı her şeye Dart karar verdi.

Bir günü planlamak kolay değil. Günü planlarken bir çok faktör kararlarınızı etkiler. Örneğin, hava durumu seçeceğiniz giysiyi etkiler. Makyajınızı katılacağınız etkinlik ve giysiniz etkiler. İçinde bulunduğunuz mevsim ve damak zevkiniz yiyeceğiniz yemeği etkiler. Hangi sporu yapacağınızı, spor yapma amacınız ve şartlarınız etkiler. Yapmak istediğiniz etkinliği, arkadaş grubunuz etkiler. Yapmak istediğiniz şeyler çeşitliyse karar vermekte zorlanırsınız.

DART BİR GÜNÜMÜ YÖNETTİ!!!

Bugün, neler yiyeceğime, hangi sporu yapacağıma, ne giyeceğime, makyajıma kısacası yapacağım her şeye Dart karar verdi. Çok eğlenceli ve farklı bir video oldu. Umarım izlerken eğlenirsiniz. BANA ULAŞIN: INSTAGRAM : http://instagram.com/meeryemcan Kedilerimin Instagramı: http://instagram.com/sekercanbebek İş birlikleri için : meryemcan@creatorstation.com TWITTER : https://twitter.com/MeryemCan Ben Meryem Can, 5 yıldır Youtube da, komik ve eğlenceci bulduğum, samimi, aynı zamanda aile dostu içerikler paylaşıyorum.

Meryem CAN bir gününü darta attığı okun gösterdiği eylemi yaparak geçirmiş. Böylece karar verme gibi sıkıcı ve uzun süren işlemden kurtulmuş. Dartın üzerinde yazılı olan eylemlerin bir kısmı Meryem Can’ın tercih etmediği eylemler.
Meryem Can
çılgın ve eğlenceli bir gün geçirerek güzel bir video hazırlamış.

Puan ver

yapay-zeka-hepimizin-sonu-mu-olacak

Yapay Zeka Nedir? Hepimizin Sonu mu Olacak?

istanbul-da-rekor-miktarda-sahte-dolar-ele-gecirildi

Tarihin En Büyük Sahte Dolar Operasyonu!