in

Murat Özdemir’in İlk Katıldığı Yarışmadan Olay Görüntüler!!

Murat Özdemir’in İlk Katıldığı Yarışmadan Olay Görüntüler!! Murat Özdemir’i, kendini televizyondan ön plan çıkarmak isterken tanıdık. Fakat o kadar gündem olmaya değmez halleri vardı ki umursamadık. Bizler umursamadıkça adam dozunu artırdı saçmalamalarının. Biz de sandık ki ünlü olmak için yapıyor. Ama olayın arka planında çok daha başka bir insan varmış onu görememişiz. 

Aslında yarışmalarda hep en sinir bozucu bir tipti. İlk katıldığı yarışma yemekteyiz yarışması oldu. Çok iddialıydı ama tavırları yüzünden yarışmada birinci seçilemedi. Hatta sürekli konuşmasından ötürü, Onur Büyüktopçu final aşamasında onu çok konuşmasından ötürü kovmuştu. Aslında ilk defa gerçek yüzünü o yarışmada göstermiş ama anlayamamışız. İşte o görüntüler:

Demek ki papağana o zamanlar da işkence ediyormuş. Papağanın çığlık atması boşuna değilmiş. Ne yazık ki anlayamamışız. Sonra da instagramda paylaştığı o görüntüler ortaya çıktı. Yani papağana işkence ettiği o görüntüler..

Biz o görüntüleri yayınlamıyoruz. Çünkü izlenecek gibi değil ama bu olayın üstüne Murat Özdemir’in göz altına alınma anları ve göz altına alınırken Acun diye bağırma anlarını. Bir de papağanın sağlık durumu ile ilgili açıklamaları paylaşıyoruz.

Umarız akıl sağlığı yerinde değil deyip bırakmaz. Çünkü sadece papağana işkence değil kızına da şiddet uyguluyormuş. Böyle bir insanın halk arasında dolaşması yasaklanmalı! Çünkü tekrar şiddet uygulama potansiyeli var!! Zaten kendisi tam bir suç bombası şeklinde dolaşıyormuş ortalıkta.

Puan ver

blank

Şok Ölüm İnternet Dünyasını Yasa Boğdu!!

blank

15 Yaşındaki İsveçli aktivist Greta Thunberg BM İklim Zirvesinde ders niteliğinde Konuşma yaptı.