in

Norm Ender Fidan Challenge Kampanyası Başlattı, Bir Çok Ünlü Destek Verdi.

Norm Ender Fidan Challenge Kampanyası Başlattı, Bir Çok Ünlü Destek Verdi.

Norm Ender instagram hesabından yaptığı paylaşımla; “son zamanlarda artan orman yangınları ve çevreye verdiğimiz zarardan dolayı çok huzursuzum, bir çok insanın bu durumdan rahatsız olduğunu gördüm. İstedim ki sosyal medyanın gücünü bu sefer doğa için kullanalım. Ve bir challenge başlatmayı düşündüm.” diyerek Tema Vakfı’nın internet sitesinden 500 adet fidan bağışladığını belirten Norm Ender, Reynmen’e meydan okudu.

Doğa bize muhtaç değil, biz ona muhtacız! ?#FidanChallenge başlasın ?@reynmen @temavakfi

563k Likes, 9,950 Comments – Norm Ender (@normenderonline) on Instagram: “Doğa bize muhtaç değil, biz ona muhtacız! ?#FidanChallenge başlasın ?@reynmen @temavakfi”

Reynmen Norm Ender’in meydan okumasını görerek 501 adet fidan bağışladı ve Hadise’ye medyan okudu.

Bu #fidanchallenge katılan @reynmen çok teşekkür ederiz. Ve 501 adet fidan bağışladığı için @hadise meydan okudu ? @temavakfi ❤️

92 Likes, 2 Comments – @temavakfı (@fidanchallenge_) on Instagram: “Bu #fidanchallenge katılan @reynmen çok teşekkür ederiz. Ve 501 adet fidan bağışladığı için @hadise…”

Hadise Reynmen’in meydan okuması karşısında instagram hesabından 1000 adet fidan bağışladığını ve Özge Özpirinçci’ye meydan okudu.

Herkese merhaba, @reynmen ‘in meydan okumasını kabul ediyorum ve 1000 adet fidan bağışlıyorum. Ben de @ozpirincci ‘ye meydan okuyorum. #FidanChallenge’ı başlatan @normenderonline ‘e de teşekkür ediyorum ????

421.2k Likes, 7,387 Comments – Hadise (@hadise) on Instagram: “Herkese merhaba, @reynmen ‘in meydan okumasını kabul ediyorum ve 1000 adet fidan bağışlıyorum. Ben…”

Özge Özpirinçci, Hadisenin meydan okumasına karşılık vererek, 1000 adet fidan bağışladı ve Buğra Gülsoy’a meydan okudu.

Bu #fidanchallenge ‘e katılan @ozpirincci çok teşekkür ederiz. Ve 1000 adet fidan bağışladığı için @bugragulsoy ‘a meydan okudu ? @temavakfi ❤️

49 Likes, 0 Comments – @temavakfı (@fidanchallenge_) on Instagram: “Bu #fidanchallenge ‘e katılan @ozpirincci çok teşekkür ederiz. Ve 1000 adet fidan bağışladığı için…”

Buğra Gülsoy, Özge Özpirinçci’nin meydan okumasına karşılık vererek, 1000 adet fidan bağışladı ve Aslı Enver’e meydan okudu.

Bu #fidanchallenge katılan @bugragulsoy ‘a çok teşekkür ederiz. Ve 1000 adet fidan bağışladığı için @aslienver meydan okudu ? @temavakfi ❤️

41 Likes, 0 Comments – @temavakfı (@fidanchallenge_) on Instagram: “Bu #fidanchallenge katılan @bugragulsoy ‘a çok teşekkür ederiz. Ve 1000 adet fidan bağışladığı için…”

Aslı Enver, Buğra Gürsoy’un meydan okumasına karşılık vererek, 1000 adet fidan bağışladı ve Murat Boz’a meydan okudu.

Bu #fidanchallenge ‘e katılan @aslienver çok teşekkür ederiz. Ve 1000 adet fidan bağışladığı için @muratboz ‘a meydan okudu ? @temavakfi ❤️

35 Likes, 0 Comments – @temavakfı (@fidanchallenge_) on Instagram: “Bu #fidanchallenge ‘e katılan @aslienver çok teşekkür ederiz. Ve 1000 adet fidan bağışladığı için…”

Murat Boz, Aslı Enver’in meydan okumasına karşılık vererek, 1000 adet fidan bağışladı ve İbrahim Büyükak’a meydan okudu.

Bu #fidanchallenge ‘e katılan @muratboz ‘a çok teşekkür ederiz. Ve 1000 adet fidan bağışladığı için @ibuyukak ‘a meydan okudu ? @temavakfi ❤️

42 Likes, 0 Comments – @temavakfı (@fidanchallenge_) on Instagram: “Bu #fidanchallenge ‘e katılan @muratboz ‘a çok teşekkür ederiz. Ve 1000 adet fidan bağışladığı…”

İbrahim Büyükak, Murat Boz’un meydan okumasına karşılık vererek, 1000 adet fidan bağışladı ve Kaan Sekban’a meydan okudu.

Bu #fidanchallenge ‘e katılan @ibuyukak çok teşekkür ederiz. Ve 1000 adet fidan bağışladığı için @kaansekban.sacmalar meydan okudu ? @temavakfi ❤️

43 Likes, 0 Comments – @temavakfı (@fidanchallenge_) on Instagram: “Bu #fidanchallenge ‘e katılan @ibuyukak çok teşekkür ederiz. Ve 1000 adet fidan bağışladığı için…”

Kaan Sekban, İbrahim Büyükak’ın meydan okumasına karşılık vererek, 1000 adet fidan bağışladı ve Gökhan Türkmen’e meydan okudu.

Bu #fidanchallenge ‘e katılan @kaansekban.sacmalar çok teşekkür ederiz. Ve 1000 adet fidan bağışladığı için @turkmen ‘e meydan okudu ? @temavakfi ❤️

40 Likes, 0 Comments – @temavakfı (@fidanchallenge_) on Instagram: “Bu #fidanchallenge ‘e katılan @kaansekban.sacmalar çok teşekkür ederiz. Ve 1000 adet fidan…”

Gökhan Türkmen, Kaan Sekban’ın meydan okumasına karşılık vererek, 1100 adet fidan bağışladı ve Kenan Doğulu’ya meydan okudu.

@turkmen ‘e çok teşekkür ederiz. Ve 1100 adet fidan daha bağışladığı için @kenandogulu ‘ya meydan okudu ? @temavakfi @ege_orman_vakfi ❤️

37 Likes, 4 Comments – @temavakfı (@fidanchallenge_) on Instagram: “@turkmen ‘e çok teşekkür ederiz. Ve 1100 adet fidan daha bağışladığı için @kenandogulu ‘ya meydan…”

Kenan Doğulu, Gökhan Türkmen’in meydan okumasına karşılık vererek, 12 bin adet fidan bağışladı ve Cem Yılmaz’a meydan okudu.

???????????? @kenandogulu Meydan okuma @cmylmz #fidanchallenge

20 Likes, 0 Comments – @fidanbagisichallenge on Instagram: “???????????? @kenandogulu Meydan okuma @cmylmz #fidanchallenge”

Cem Yılmaz, Kenan Doğulu’nun meydan okumasına karşılık vererek, 4 bin adet fidan bağışladı…

Sevgili @kenandogulu arkadaşım vesilesiyle Tema vakfının kampanyasına 4000 fidan da benden.Cok tesekkürler Kenan 🙂 Ey gidi Koca Çınar 🙂 @temavakfi

104k Likes, 2 Comments – Cem Yılmaz (@cmylmz) on Instagram: “Sevgili @kenandogulu arkadaşım vesilesiyle Tema vakfının kampanyasına 4000 fidan da benden.Cok…”

Fidan Challenge meydan okumaları büyümeye devam ediyor.

Puan ver

blank

Hoşlandığınız Kişinin Sizinle İletişime Geçmesini Sağlayın!

blank

En Az Sorun Çıkaran Arabanın Markasına İnanamayacaksınız!