in

Nüfusu Giderek Artan Şehirlerin Sorunlarını Çözen Altı Akıllı Çözüm.

Nüfusu Giderek Artan Şehirlerin Sorunlarını Çözen Altı Akıllı Çözüm.

7,7 milyar olan dünya nüfusu Birleşmiş Milletler (BM) tarafından hazırlanan “Dünya Nüfus Beklentisi” başlıklı raporuna göre 2050 yılında iki milyar artarak 9,7 milyara yükselecek.

Nüfusun bu denli hızlı artışı şehirlerin sorunlarını artırıyor. Şehirleri yönetmek giderek zorlaşıyor. Yeni sorunlar, yeni ihtiyaçlar sorunlara daha akıllı çözümler üretilmesini gerektiriyor. Teknolojinin hızlı gelişmesi ile üretilen çözümler daha akıllı hale geliyor.

Şehrinize Uygulanmasını İsteyeceğiniz 6 Zekice Fikir

Yükselen şehirleşme ve giderek artan nüfus, dünya metropollerini yeni arayışlara sürüklemekte. Bu arayışlar neticesinde bazı şehirlerde birbirinden yaratıcı ve efektif fikirlere tanık olmak mümkün. Biz de bugünkü videomuzda sizlere Türkiye’de de uygulanmasını isteyeceğiniz 6 yaratıcı fikirden bahsedeceğiz. Hazırsanız vakit kaybetmeden videomuza geçelim.

YA MERAKTAN

Dünyanın büyük bir çok şehrinde sorunları çözerek, hayatı kolaylaştırmak için akıllı çözümler uygulanmaya başlandı. YA MERAKTAN kanalı dünyanın farklı şehirlerinde uygulanan, akıllı çözümleri konu alarak çok güzel bir video hazırlamış. Bu çözümler her şehirde uygulanabilecek nitelikte. Şehrinizde uygulanmasını istediğiniz çözümü yorumlar bölümünden paylaşabilirsiniz.

Beynimizin Ne Kadar Çalıştığını Anlayacağımız 6 Soru

Puan ver

tatli-krizini-atlatmak-icin-diyetisyenden-saglikli-ve-kolay-tatli-tarifi

Tatlı Krizini Atlatmak İçin Diyetisyenden Sağlıklı ve Kolay Tatlı Tarifi.

blank

Stres Anında vücutta meydana Gelen Değişiklikler.