in

AşkAşk

Okulun İlk Günü İsteksiz Öğrenciler Zorlandı!

Okula İsteksiz giden çocuklar

Okullar açıldı. Uzun bir yaz döneminden sonra okula gitmek zor. Sadece çocuklar değil, öğretmen ve okul yönetimi için de okulun zorlukları başlıyor.

Herkesin ayrı bir beklentisi var. Öğrenciler tatil rahatlığının, eğlence ve oyunun devam etmesini, az ödev verilmesini istiyor. Öğretmenler ise kazasız, belasız yeni bir eğitim dönemini geçirmeyi, çocukların okulun kurallarına uymalarını, ödevlerini zamanında yapmalarını, derslerine sıkı çalışmalarını bekliyor. Çocukların beklentileri ile öğretmenlerin beklentileri hiç bir zaman kavuşmayan birer paralel doğru.

En iyi beklentilere sahip capsleri hazırladık.

Okullay mı aşılmışş??? #okullaraçıldı #okuladönüş

170 Likes, 9 Comments – SultAn (@_affsultan) on Instagram: “Okullay mı aşılmışş??? #okullaraçıldı #okuladönüş”

Okul müdürü ???? Kankan ı etiketle ? #okul #müdür #burçlar #burç #astroloji #akrep #akrepburcu #başak #başakburcu #balık #balıkburcu #terazi #teraziburcu #yay #yayburcu #koç #koçburcu #kova #kovaburcu #oğlak #oğlakburcu #boğa #bogaburcu #burçlar #ikizler #aslan #kova #başak #oğlak #boğa #yengeç #koç #balık #terazi #akrep #çiyan #yılan #denizanası @morkomedyen #okuladönüş

705 Likes, 17 Comments – DENIZ?1907?? < — > (@35_deniz_1907) on Instagram: “Okul müdürü ???? Kankan ı etiketle ? #okul #müdür #burçlar #burç #astroloji #akrep #akrepburcu…”

daha fazlası için @huzursuzhayallers takip ediyoruz…? – #aşk #sevgi #duygusal #duygusalaşk #duygu #hüzün #duygusalvideolar #duygusalsahneler #duygusalvideo #sahne #dost #dostluk #arkadaş #şarkı #kanka #video #çukur #arkasokaklar #senanlatkaradeniz #sıfırbir #sifirbir #s1f1rb1r #blutv #erkencikuş #herteldenpaylaşım #meleklerinaşkı #seksenler #meleklerinaski #4n1kilkaşk #okuladönüş

13 Likes, 1 Comments – HUZURSUZ HAYALLER ?? 02 (@huzursuzhayallers) on Instagram: “daha fazlası için @huzursuzhayallers takip ediyoruz…? – #aşk #sevgi #duygusal #duygusalaşk #duygu…”

Kıyamam yaa #okullaraçılıyor – – #okul #islam #okulçantası #okulöncesi #okuladönüş #okuloncesi #palestine #war #school #muslim #musluman #çocuk #cocuk

1,678 Likes, 23 Comments – Allah ‘a aşık bir kul ❤️ (@kalbimdeislam) on Instagram: “Kıyamam yaa #okullaraçılıyor – – #okul #islam #okulçantası #okulöncesi #okuladönüş #okuloncesi…”

Aynı ben beni bu salın. . . . . . . . . . . .#mizahşör #okularnica #okullaraçılıyor #okulöncesi #okulcantasi #okulunilkgünü #okulçantası #okuladönüş

14 Likes, 1 Comments – mizah.komedi.derleme (@mizahin_dibinde) on Instagram: “Aynı ben beni bu salın. . . . . . . . . . . .#mizahşör #okularnica #okullaraçılıyor #okulöncesi…”

Puanla

0 puan
Oyla Downvote

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0

Yorumlar

0 Yorumlar

Jet Sosyete’nin Yeni Sezonundan İlk Kare! Ooo Kimler Gelmiş Kimler Gelmiş..

Güldür Güldür’ün Başarılı Oyuncusu Menajeri ile Evlendi!