in

Okulun Açıldığı İlk Gün Her Öğrencinin Başına Gelebilecek On Gerçek!

Okulun Açıldığı İlk Gün Her Öğrencinin Başına Gelebilecek On Gerçek!

Uzun bir tatilin sonunda okullar açıldı. Dinlenmek, eğlenmek güzel ve keyifli bir durum. Bu yüzden tatilin bitmesi bir çok öğrenciye zor gelebilir. Bir öğrencinin kendisine sorması gereken en önemli soru neden okuması gerektiğidir. Bunun cevabını kendisine verebildiğin de okula bakış açısını değiştirebilir. Okulun ilk günü öğrenciler genelde heyecanlı ve tedirgin olur. Okulların açılışından bir hafta sonra adaptasyon yaşanır ve yeni düzene tekrar ayak uydurulur.

Okul’un Açıldığı İlk Gün Başımıza Gelen 10 AN!

Herkese Merhaba, Bu videoda okul açıldığı ilk gün yaşadığımız 10 durumu işledim. Sabah alarm çalmadan erken kalkmak, yeni gittiğimiz okulda ilk gün kendimizi yalnız hissetmek gibi bir çok durumu işledik. Eğlenceli ve komik bir video oldu. Hepinize iyi seyirler. beni instagramdan da takip edin !!

https://www.youtube.com/watch?v=KN7BgRkv8j4

Youtuber Fırat Sobutay Okulun açıldığı ilk günü konu alan çok güzel bir video hazırlamış. Aynı sorunları her öğrencinin yaşadığını bilmek öğrencileri rahatlatacaktır diye düşünüyoruz. Fırat Sobutay kanalının hazırladığı bu güzel ve komik paylaşımı izlemenizi ve puan vererek değerlendirmenizi öneririz.

Okulu Daha Eğlenceli ve Zevkli Hale Getirecek 32 Pratik Yöntem!

Puan ver

Betül

Ukrayna’da Çektiği Videolarla Tepkileri Üzerine Çeken Betizmmm Kimdir?

blank

Hindistan, Ayın Karanlık Yüzeyine Gerçekleştirdiği İniş Denemesinde Başarısız mı oldu?